Player.pl to jeden z najbardziej angażujących serwisów VOD na rynku, w którym znajdziesz bibliotekę najlepszych filmów, seriali, programów oraz wydarzeń kulturalnych. Oferta obejmuje formaty znane zarówno z anten Grupy TVN Discovery, w tym także wybrane odcinki dostępne jeszcze przed premierą w TV, jak i unikatowe produkcje tworzone wyłącznie dla player.pl. Całości dopełnia ogromna baza najlepszych, a także najnowszych polskich i światowych produkcji z anten kanałów Premium TV, w tym m.in.: HBO, Platforma Canal+, FOX,  Canal + Sport, Eurosport, Eleven Sports czy z oferty Viacom CBS.

W nadchodzącym sezonie, użytkownicy player.pl znajdą jeszcze więcej rozrywki najwyższej jakości. W jednym miejscu dostępnych jest aż 50 kanałów, najnowsze kinowe hity oraz ponad 4 600 rozmaitych tytułów.

Wiosna 2021 w Playerze to przede wszystkim szeroki wachlarz nowych autorskich produkcji. Do serwisu trafią nowe sezony uwielbianych przez widzów tytułów Player Original - „Chyłka - Inwigilacja” oraz „Szadź 2”. Do kolekcji produkcji własnych dołączy także pierwszy serial parentingowy „Mamy to”. W karcie dań serwisu znajduje się także cała lista programów reality. Po pierwsze: Hotel Paradise. Tylko w Playerze fani znajdą poszerzone odcinki oraz materiały ekskluzywne, które pozwolą być jeszcze bliżej wydarzeń w luksusowym kurorcie. Kolejne dwie nowe propozycje to „Warsaw Shore – Oglądaj z legendami!” oraz „Wild Life”! Player to także discovery+, wyjątkowa kolekcja najlepszych treści non-fiction, których wizytówką są formaty discovery+ Originals. Do najważniejszych tytułów tej wiosny należą: „Liverpool. Powrót mistrzów”, „Donald Trump: Sztuka kłamstwa”, „Książę Andrzej i seksafera Epsteina”, „Francesco”, „Co zabiło Maradonę?”.

Player to również prapremiery! Serwis oferuje dostęp do najpopularniejszych programów i seriali TVN Grupa Discovery aż do siedmiu dni przed ich emisją w telewizji. W tej formule widzowie zobaczą m.in. „Tajemnicę Zawodową”, „Lab”, „Totalne remonty Szelągowskiej”, „Kuchenne Rewolucje”, „Down the Road. 2”.

W tym sezonie do „START VOD” dołączyły już głośne „Listy do M.4”. Po raz pierwszy tytuł tego pokroju zadebiutował w internecie! W najbliższym czasie w ofercie znajdą się też m.in. „Atomic Blonde”, „John Wick” (część 1 i 2), „Hellboy”, „Nice Guys. Równi Goście”, czy  nominowana do Oscara animacja „Praziomek”.

Z Playera można także korzystać za granicą. „TVN International” to specjalny pakiet, który został stworzony z myślą o Polakach na obczyźnie. Zawiera wszystkie najważniejsze produkcie TVN Grupa Discovery – w tym formaty Player Original – oraz trzy kanały na żywo: TVN24, iTVN i iTVN Extra.  Dostępny jest w 19 krajach Europy.

W Q1/2021 Player jako pierwszy w Polsce zaprezentował nowy segment VOD i reklamy video – AD LITE. W odpowiedzi na potrzeby, serwis oferuje użytkownikom dostęp do najwyższej jakości ekskluzywnej biblioteki tytułów, premier top formatów, które są dostępne na każdym urządzeniu, w zamian za atrakcyjny cenowo pakiet z ograniczoną ilością reklam.

Wysokie parametry Complition Rate 97% i Viewability 96%, stale rosnący zasięg oraz czas spędzany na serwisie, potwierdzają zaangażowanie użytkownika i adekwatność komunikowanych treści.

Player to bogata, unikalna i nowoczesna oferta rozrywki na żądanie i telewizji online, z której można korzystać na komputerach, urządzeniach z systemami Android i iOS oraz smart TV.

Parametry mediowe
DISPLAY Liczba użytkowników 4,7 mln
Liczba odsłon 142,3 mln
WIDEO Liczba użytkowników 2,12 mln
Liczba wyświetleń 62,7 mln


Źródło: Gemius Mediapanel 04.2021/Gemius Stream 04.2021

DOSTĘPNOŚĆ W PRODUKTACH

online


OFERTA PROGRAMOWA

CHYŁKA – INWIGILACJA

CHYŁKA – INWIGILACJA

SZADŹ

SZADŹ

MOTYW

MOTYW

HOTEL PARADISE

HOTEL PARADISE

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA

AMERYKA EXPRESS

AMERYKA EXPRESS

GOGLEBOX PRZED TELEWIZOREM

GOGLEBOX PRZED TELEWIZOREM

DOWN THE ROAD

DOWN THE ROAD

250 M2 KUBY WOJEWÓDZKIEGO

250 M2 KUBY WOJEWÓDZKIEGO

CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ ROUTE 66

CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ ROUTE 66