O nas

W wymagającym świecie komunikacji mediowej efektywność działań to coraz większe wyzwanie dla marketera. TVN Media stara się odpowiadać na rosnące potrzeby reklamodawców i dostarczać rozwiązania, które kompleksowo spełniają współczesne potrzeby komunikacyjne marek.

Jesteśmy częścią globalnej spółki, co pozwala nam być blisko trendów ze Stanów Zjednoczonych, gdzie rodzą się innowacyjne rozwiązania współczesnego świata mediów. My te rozwiązania bacznie obserwujemy i reaplikujemy na polski rynek.

Widzimy, że w dobie coraz silniejszej fragmentaryzacji mediów marketerom jest coraz trudniej komunikować się w sposób spójny i efektywny.

Staramy się, aby nasza oferta reklamowa adresowała potrzeby współczesnego świata komunikacji marek. Rozwiązania mediowe TVN Media bazują na najwyższej jakości kanale ogólnopolskim TVN, stacjach z grupy Warner Bros. Discovery, kanałach partnerskich w ramach projektu Premium TV, silnych platformie streamingowej player.pl, jak również nowych źródłach reklamowych opartych o współpracę z kluczowymi nadawcami z obszaru digital.

Warner Bros. Discovery w Polsce to wiodący podmiot na rynku mediów i rozrywki, który oferuje widzom zróżnicowane i najpełniejsze portfolio treści dostępnych w kinach, telewizji i w serwisach streamingowych.

Dzięki tak szerokiemu portfolio jesteśmy w stanie zaoferować obecność reklamową, która efektywnie adresuje potrzeby reklamodawcy: szeroki zasięg, sprofilowane dotarcie, czy wyrazistość komunikatu – a to wszystko zarówno w środowisku TV jak i Digital, co zapewnia holistyczność działań.

Zarówno jako nadawca, jak i broker czasu reklamowego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów, oferując rozwiązania, które spełnią oczekiwane rezultaty.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zespół Biura Reklamy TVN Media