O nas

W wymagającym świecie komunikacji mediowej efektywność działań to coraz większe wyzwanie dla marketera. TVN Media stara się odpowiadać na rosnące potrzeby reklamodawców i dostarczać rozwiązania, które kompleksowo spełniają współczesne potrzeby komunikacyjne marek .

Jesteśmy częścią globalnej spółki, co pozwala nam być blisko trendów ze  Stanów Zjednoczonych, gdzie rodzą się innowacyjne rozwiązania współczesnego świata mediów. My te rozwiązania bacznie obserwujemy i reaplikujemy na polski rynek.

Widzimy, że w dobie coraz silniejszej fragmentaryzacji mediów marketerom jest coraz trudniej komunikować się w sposób spójny i efektywny.

Staramy się, aby nasza oferta reklamowa adresowała potrzeby współczesnego świata komunikacji marek. Rozwiązania mediowe TVN Media bazują na najwyższej jakości kanale ogólnopolskim TVN, stacjach z grupy TVN Discovery, kanałach partnerskich w ramach projektu Premium TV, silnej platformie VOD player.pl oraz nowych źródłach reklamowych opartych o współpracę z nadawcami z obszaru digital.

Dzięki tak szerokiemu portfolio jesteśmy w stanie zaoferować obecność reklamową, która efektywnie adresuje potrzeby reklamodawcy: szeroki zasięg, sprofilowane dotarcie, czy wyrazistość komunikatu – a to wszystko zarówno w środowisku TV jak i Digital, co zapewnia holistyczność działań.

Zarówno jako nadawca, jak i broker czasu reklamowego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów, oferując rozwiązania, które spełnią oczekiwane rezultaty.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zespół Biura Reklamy TVN Media