Player.pl to jeden z najbardziej angażujących serwisów VOD na rynku, w którym znajdziesz największą bibliotekę najlepszych filmów, seriali, programów oraz wydarzeń kulturalnych. Oferta obejmuje formaty znane zarówno z anten Grupy TVN Discovery, w tym także wybrane odcinki dostępne jeszcze przed premierą w TV, jak i unikatowe produkcje tworzone wyłącznie dla player.pl. Całości dopełnia ogromna baza najlepszych, a także najnowszych polskich i światowych produkcji z anten kanałów Premium TV, w tym m.in.: HBO, Platforma Canal+, FOX,  Canal + Sport, Eurosport, Eleven Sports czy z oferty Viacom CBS.

W nadchodzącym sezonie, użytkownicy player.pl znajdą jeszcze więcej rozrywki najwyższej jakości. W jednym miejscu dostępnych jest aż 46 kanałów, najnowsze kinowe hity oraz ponad 3 tysiące rozmaitych tytułów. W lutym 2019 roku player.pl wystartował z ofertą dla Polonii w Wielkiej Brytanii i planuje ekspansję na inne kraje Europy i świata.

Bezpłatnie, oprócz najnowszych propozycji z anteny TVN, m.in.: „Motyw”, „Kod genetyczny”, na platformie pojawią się także kolejne sezony uwielbianych przez widzów tytułów: „Kuchenne Rewolucje” Magdy Gessler, „Pułapka”, „Pod powierzchnią”, „Zakochani po uszy”, „Ameryka Express” oraz nieemitowane fragmenty programu „Kuba Wojewódzki”. Tylko w player.pl użytkownicy mogą  śledzić dalsze losy rodziny Forresterów w serialu „Moda na Sukces”. Rozbudowa oferty produkcji własnych rozpoczęła się od „Chyłki – Zaginięcie”. W ślad za nim pojawił się kolejny – „Chyłka – Kasacja”,  „Szadź”, oraz najnowszy talk-show króla TVNu, „250 m² Kuby Wojewódzkiego”.

Wiosną w TVN7 zadebiutowała także polska wersja kultowego reality-show, będącego pierwowzorem dla wielu innych – „Hotel Paradise”. Z myślą o wszystkich fanach formatu, player.pl przygotował szereg dodatkowych pozycji, dając im możliwość jeszcze bliższego śledzenia wydarzeń w luksusowym kurorcie na Bali. Dłuższe odcinki codzienne, „Prosto z raju”, „Na gorąco”, „Klaudia z raju”, „Bonusy z raju” i „Mądrości z raju” to tylko niektóre z dodatkowych atrakcji, jakie serwis przygotował dla sympatyków pikantnego reality show. Kolejna edycja już jesienią!

Natomiast oferta player+ to 43 najczęściej wybierane przez widzów kanały na żywo: Discovery, Disney Channel, National Geographic, Eurosport, Eleven Sports oraz MTV. Nie zabraknie także treści dostępnych na żywo na kanałach CANAL+, FOX i HBO, które znajdą się także w bibliotece VOD.

Player to bogata i unikalna oferta rozrywki na żądanie i telewizji online, z której można korzystać na komputerach, urządzeniach z systemami Android i iOS oraz smart TV. 

Parametry mediowe
DISPLAY Liczba użytkowników 6,3 mln
Liczba odsłon 174,8 mln
WIDEO Liczba użytkowników 3 mln
Liczba wyświetleń 39,5 mln


Źródło: Gemius Traffic 10.2019/Gemius Stream 10.2019

DOSTĘPNOŚĆ W PRODUKTACH

online


KONTENT

CHYŁKA – INWIGILACJA

CHYŁKA – INWIGILACJA

SZADŹ

SZADŹ

MOTYW

MOTYW

HOTEL PARADISE

HOTEL PARADISE

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA

AMERYKA EXPRESS

AMERYKA EXPRESS

GOGLEBOX PRZED TELEWIZOREM

GOGLEBOX PRZED TELEWIZOREM

DOWN THE ROAD

DOWN THE ROAD

250 M2 KUBY WOJEWÓDZKIEGO

250 M2 KUBY WOJEWÓDZKIEGO

CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ ROUTE 66

CIĘŻARÓWKĄ PRZEZ ROUTE 66