Player to niekwestionowany lider rynku wśród serwisów VOD, w którym znajdziesz największą bibliotekę najlepszych filmów, seriali i programów. Oferta obejmuje formaty znane zarówno z anten grupy TVN, w tym także wybrane odcinki dostępne jeszcze przed premierą w TV, jak i unikatowe produkcje tworzone wyłącznie dla player.pl. Całości dopełnia ogromna baza najlepszych, a także najnowszych światowych produkcji od partnerów Premium TV, w tym m.in.:  HBO, Canal+, FOX, Eurosport, Eleven.

W nadchodzącym sezonie, użytkownicy najbardziej angażującego polskiego serwisu OTT, znajdą jeszcze więcej rozrywki najwyższej jakości. W jednym miejscu dostępnych jest aż 46 kanałów, najnowsze kinowe hity oraz ponad 3 tysiące rozmaitych tytułów. W lutym 2019 roku player.pl wystartował z ofertą dla Polonii w Wielkiej Brytanii i planuje ekspansję na inne kraje Europy i świata. Pakiet TVN International umożliwia oglądanie kanałów TVN24, iTVN oraz iTVN Extra.

Bezpłatnie, oprócz najnowszych propozycji z anteny TVN, m.in.: „Odwróceni. Ojcowie i córki”, „Szóstka”, na platformie pojawią się także kolejne sezony uwielbianych przez widzów programów: „Kuchenne Rewolucje” Magdy Gessler, „Diagnoza”, Agent-Gwiazdy” oraz nieemitowane fragmenty programu „Kuba Wojewódzki”. Tylko w player.pl użytkownicy będą mogli śledzić dalsze losy rodziny Forresterów w serialu „Moda na Sukces”. Jesienią powróci hitowa koprodukcja player i TVN – „Chyłka. Kasacja”. Pierwszy sezon serialu na podstawie prozy Remigiusz Mroza z Magdaleną Cielecką w roli głównej obejrzało już ponad 2 mln widzów. W marcu br. wyemitowane zostanie najpopularniejsze reality-show w historii grupy TVN – „Big Brother”. Dla fanów formatu player przygotował ekskluzywne materiały, a wśród nich „Big Brother Bez Cenzury”.

Natomiast oferta player+ to 43 najczęściej wybierane przez widzów kanały na żywo: Discovery, Disney Channel, National Geographic, Eurosport, Eleven Sports oraz MTV. Nie zabraknie także treści dostępnych na żywo na kanałach CANAL+, FOX i HBO, które znajdą się także w bibliotece VOD. Będą to kultowe seriale i najnowsze hity, tj.: „Gra o tron”, „Wielkie kłamstewka” czy „The Walking Dead”. A także wachlarz najnowszych filmów prosto z kina, m.in.: „Kler” Smarzowskiego, „Żona” z nominowaną do Oscara Glenn Close, „Planeta singli” z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą czy zdobywca nagrody Akademii Filmowej - „Trzy bilboardy za Ebbing, Missouri”.

W player.pl jak zwykle nie zabraknie niesamowitych emocji na żywo. Użytkownicy mogą korzystać z najlepszych sportowych kanałów live: CANAL+ Sport, nSport, Eleven Sports i Eurosport.

Poza szeroką ofertą treści, widzowie mogą oglądać produkcje w technologii 4k m.in.: najnowszy serial „Odwróceni. Ojcowie i córki” i czwarty już sezon serialu „Diagnoza”. Serwis player to unikalna oferta wideo na żądanie i telewizji online, z której można korzystać na komputerach, urządzeniach z systemami Android i iOS oraz smart TV.  

Parametry mediowe
DISPLAY Liczba użytkowników 5,1 mln
Liczba odsłon 48,7 mln
WIDEO Liczba użytkowników 2,1 mln
Liczba wyświetleń 17,1 mln


Źródło: serwis player.pl/gemius Traffic 10.2018/Gemius Stream 10.2018

DOSTĘPNOŚĆ W PRODUKTACH

online


KONTENT

IRON MAJDAN. DOMÓWKA

IRON MAJDAN. DOMÓWKA

KUBA WOJEWÓDZKI CIĄG DALSZY WIOSNĄ W PLAYER.PL

KUBA WOJEWÓDZKI CIĄG DALSZY WIOSNĄ W PLAYER.PL

Azja Express. Domówka

Azja Express. Domówka

SZKOŁA. PARODIA

SZKOŁA. PARODIA

KUCHENNE REWOLUCJE. POWROTY.

KUCHENNE REWOLUCJE. POWROTY.

#niemażeniemogę

#niemażeniemogę

PARA NIE DO PARY

PARA NIE DO PARY

1 NA 1 WALKA NA STYLE

1 NA 1 WALKA NA STYLE

WIELKIE TEORIE DARWINA

WIELKIE TEORIE DARWINA

SELFIE LIFE

SELFIE LIFE

SINGIELKA

SINGIELKA

NA WSPÓLNEJ

NA WSPÓLNEJ

TOP MODEL

TOP MODEL

AZJA EXPRESS

AZJA EXPRESS

WARSAW SHORE

WARSAW SHORE