Player.pl, jak co sezon, to atrakcyjna biblioteka seriali, programów rozrywkowych oraz lokalnych produkcji Player Originals. Poza formatami, które emitowane będą równolegle z TV w tym sezonie widzowie będą mieli okazję poznać kolejny sezon polskiej wersji francuskiego serialu “Dix pour cent” - “Mój Agent”, czyli produkcja, która przedstawia losy agentów, którzy na co dzień współpracują z gwiazdami. W rolach epizodycznych znakomite nazwiska, między innymi takie jak: Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Krystyna Janda, czy Marian Opania. Kolejne niezwykle porywające historie dostępne w Playerze to między innymi: kontynuacja perypetii znanej i lubianej bohaterki serialu Skazana, Pati, ale również programy rozrywkowe „Azja Express”, „True Love”, „Hotel Paradise All Stars”, „Kuchenne Rewolucje” czy, „Kuba Wojewódzki”

Player to także biblioteka discovery+, wyjątkowa kolekcja najlepszych treści non-fiction, których wizytówką są formaty discovery+ Originals.

Z Playera można także korzystać za granicą. „TVN International” to specjalny pakiet, który został stworzony z myślą o Polakach na obczyźnie. Zawiera wszystkie najważniejsze produkcje – w tym formaty Player Original – oraz trzy kanały na żywo: TVN24, iTVN i iTVN Extra.  Dostępny jest w 19 krajach Europy.

Player jako pierwszy w Polsce zaprezentował nowy segment VOD i reklamy video – AD LITE. W odpowiedzi na potrzeby, serwis oferuje użytkownikom dostęp do najwyższej jakości ekskluzywnej biblioteki tytułów, premier top formatów, które są dostępne na każdym urządzeniu, w zamian za atrakcyjny cenowo pakiet z ograniczoną ilością reklam.

Wysokie parametry wskaźników jakości reklamy video Complition Rate 98% i Viewability 98%, stale rosnący zasięg oraz czas spędzany na serwisie, potwierdzają zaangażowanie użytkownika i adekwatność komunikowanych treści

Player to bogata, unikalna i nowoczesna oferta rozrywki na żądanie i telewizji online, z której można korzystać na komputerach, urządzeniach z systemami Android i iOS oraz smart TV.

Parametry mediowe
DISPLAY Liczba użytkowników 1 759 613
Liczba odsłon web + app: 226 055 481
WIDEO Liczba użytkowników 1 242 501
Liczba wyświetleń 49 007 639


Źródło danych: 01.2023 Gemius Stream

DOSTĘPNOŚĆ W PRODUKTACH

online


KONTENT

MÓJ AGENT

MÓJ AGENT

Hotel Paradise Extra

Hotel Paradise Extra