Platforma multimedialna stworzona na bazie wieloletniego doświadczenia na rynku prasowym. Od 20 lat dwutygodnik Viva! angażuje i wytycza trendy. Viva.pl to unikalny kontent magazynu w odsłonie online. Serwis prezentuje tematy, które od lat są wizytówką Vivy!: ludzie – wywiady, sesje, newsy, moda – trendy, ikony stylu, projektanci, shopping i Viva! Moda, uroda – nowości, makijaż, pielęgnacja, fryzury, styl życia – design, podróże, kuchnia, horoskop oraz kultura – sztuka, książki, film, muzyka. Co więcej, serwis Viva.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom czytelników i stawia na autorskie materiały. W serwisie znajdziemy m.in. zapowiedzi i zwiastuny sesji zdjęciowych, wideo wywiady, relacje z prestiżowych imprez ze świata show-biznesu i kultury, relacje live.

Viva.pl funkcjonuje zgodnie z filozofią mobile first. Technologia Responsive Web Design wykorzystana w procesie jego tworzenia sprawia, że użytkownicy mogą z niego korzystać w równie komfortowy sposób - na desktopie, tablecie i smartfonie.

Użytkownicy serwisu to osoby zaangażowane, wymagające oraz aktywne na platformach społecznościowych.  Jakość prezentowanych treści jest dla nich najważniejsza, a co za tym idzie – szukają w sieci miejsca wyróżniającego się estetyką oraz warstwą merytoryczną.

Profil użytkowników