Strona National-Geographic.pl powstała z myślą o ludziach aktywnych i ciekawych świata, którzy nie boją się przekraczać granic wyznaczanych zarówno przez czas, jak i przestrzeń. 

Użytkownicy i użytkowniczki National-Geographic.pl świetnie czują się w erze naukowo-technologicznej. Mają potrzebę, by odkrywać świat poprzez podróże, kulinaria i aktywność sportową. Chcą zrozumieć, jak zmienia się nasza planeta, w jaki sposób żyć odpowiedzialnie i w zgodzie z naturą, a także co odkrycia naukowe wnoszą do naszego codziennego życia. Nauka jest bowiem siłą napędową innowacji w prawie każdej dziedzinie: od technologii i produkcji żywności, po czystą energię i przełomy biomedyczne. Nauka zabrała człowieka na Księżyc, wyleczyła choroby, zmieniła światło słoneczne w elektryczność i zmieniła sposób, w jaki się komunikujemy. 

Dzięki serwisowi National-Geographic.pl oraz towarzyszącym mu kanałom na Facebooku i Instagramie każdego dnia użytkownik może wybrać się w fascynującą podróż po planecie Ziemi. I jeszcze dalej.

YouTube

Profil użytkowników