Player.pl to jeden z najbardziej angażujących serwisów VOD na rynku, w którym znajdziesz bibliotekę najlepszych filmów, seriali, programów oraz wydarzeń kulturalnych. Oferta obejmuje formaty znane zarówno z anten Grupy TVN Discovery, w tym także wybrane odcinki dostępne jeszcze przed premierą w TV, jak i unikatowe produkcje tworzone wyłącznie dla player.pl. Całości dopełnia ogromna baza najlepszych, a także najnowszych polskich i światowych produkcji z anten kanałów Premium TV, w tym m.in.: HBO, Platforma Canal+, FOX,  Canal + Sport, Eurosport, Eleven Sports czy z oferty Viacom CBS.

W nadchodzącym sezonie, użytkownicy player.pl znajdą jeszcze więcej rozrywki najwyższej jakości. W jednym miejscu dostępnych jest aż 50 kanałów, najnowsze kinowe hity oraz ponad 4 600 rozmaitych tytułów.

Jesień 2021 w Playerze to przede wszystkim szeroki wachlarz autorskich produkcji. Do serwisu trafią nowe sezony uwielbianych przez widzów tytułów Player Original - „Chyłka - Oskarżenie” oraz „Nieobecni 2”. Do kolekcji produkcji własnych dołączą także seriale „Skazana”, „Pajęczyna”,  „Receptura” i „parentingowy format „Mamy to”. W karcie dań serwisu znajduje się także cała lista programów reality: kolejna odsłona „Hotel Paradise”, „Top Model”, „Ślub od pierwszego wejrzenia”, „Prince Charming”. Tylko w Playerze fani znajdą poszerzone odcinki oraz materiały ekskluzywne, które pozwolą być jeszcze bliżej wydarzeń. Player to także biblioteka discovery+, wyjątkowa kolekcja najlepszych treści non-fiction, których wizytówką są formaty discovery+ Originals.

Player to również prapremiery! Serwis oferuje dostęp do najpopularniejszych programów i seriali TVN Grupa Discovery aż do siedmiu dni przed ich emisją w telewizji. W tej formule widzowie zobaczą m.in. „Równi sobie”, „Totalne remonty Szelągowskiej”, „Kuchenne Rewolucje”, „Down the Road 3”.

Z Playera można także korzystać za granicą. „TVN International” to specjalny pakiet, który został stworzony z myślą o Polakach na obczyźnie. Zawiera wszystkie najważniejsze produkcie TVN Grupa Discovery – w tym formaty Player Original – oraz trzy kanały na żywo: TVN24, iTVN i iTVN Extra.  Dostępny jest w 19 krajach Europy.

W Q1/2021 Player jako pierwszy w Polsce zaprezentował nowy segment VOD i reklamy video – AD LITE. W odpowiedzi na potrzeby, serwis oferuje użytkownikom dostęp do najwyższej jakości ekskluzywnej biblioteki tytułów, premier top formatów, które są dostępne na każdym urządzeniu, w zamian za atrakcyjny cenowo pakiet z ograniczoną ilością reklam.

Wysokie parametry Complition Rate 97% i Viewability 96%, stale rosnący zasięg oraz czas spędzany na serwisie, potwierdzają zaangażowanie użytkownika i adekwatność komunikowanych treści.

Player to bogata, unikalna i nowoczesna oferta rozrywki na żądanie i telewizji online, z której można korzystać na komputerach, urządzeniach z systemami Android i iOS oraz smart TV.

Parametry mediowe
DISPLAY Liczba użytkowników 7 991 585
Liczba odsłon 270 162 032
WIDEO Liczba użytkowników 2 454 785
Liczba wyświetleń 56 993 592


Źródło danych: Gemius Prism i Gemius Stream 01-2022

DOSTĘPNOŚĆ W PRODUKTACH

online


OFERTA PROGRAMOWA

MÓJ AGENT

MÓJ AGENT

Hotel Paradise Extra

Hotel Paradise Extra