Niekwestionowany lider wśród serwisów Moda i Uroda. Szeroka tematyka zaspokaja potrzeby zarówno nastoletnich dziewczyn, jak i dojrzałych kobiet. To największy serwis urodowy w Polsce - jest już 22 lata na rynku! 

Wizaz.pl to jedyne w swoim rodzaju 3 w 1, ponieważ tworzą go: katalog Kosmetyk Wszech Czasów, Forum i serwis Wizaz.pl. Codziennie informuje kobiety o urodowych trendach i nowościach. Jest bazą wiedzy dzięki recenzjom produktów i opiniom ekspertów. „Jeśli jakiegoś kosmetyku nie ma na Wizażu, to znaczy, że nie istnieje” - mówią Wizażanki, czyli niezwykła unikalna społeczność, która współtworzy serwis.

Serwis moderuje blisko 100 moderatorów społecznych. Użytkowniczki serwisu doceniają rzetelność i wiarygodność informacji prezentowanych w portalu – artykuły merytoryczne powstają przy udziale obiektywnych ekspertów, zaś recenzje produktów pochodzą od samych użytkowniczek na własnej skórze testujących opisywane kosmetyki. Dzięki dynamicznym rozwiązaniom technologicznym, Wizaz.pl udostępnia użytkownikom interesujące i praktyczne rozwiązania społecznościowe, między innymi największy w polskim internecie katalog ocen konsumenckich produktów – „Kosmetyk Wszech Czasów”.

 

Profil użytkowników

DOSTĘPNOŚĆ W PRODUKTACH

spoty