WYJĄTKOWA DAWKA WIOSENNYCH NOWOŚCI, TYLKO NA ANTENIE NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL!

National Geographic Channel to kanał, który inspiruje i zaspokaja ciekawość widzów. Stacja jest bardzo dopasowana do atrakcyjnej grupy męskiej widowni z miast (AFF 218, M 25-54 C100K+), z dochodami pow. 3500 PLN ( AFF 205, M 35-54 3500+). W maju i czerwcu kanał nie zwalnia tempa i planuje emisję kolejnych, wyjątkowych nowości programowych.

PRZESTĘPCZOŚĆ SP. Z O.O. – emisje od piątku, 15 maja o 22:00

W piątek, 15 maja o godz. 22:00 widzowie odkryją nieprzewidywalny i przesiąknięty pogonią za łatwym zarobkiem i chciwością czarny rynek. Sześć odcinków nowej serii „Przestępczość Sp. z o. o.” przedstawi świat nielegalnego biznesu, takim jakim jest. Handel ludźmi w Meksyku, podrabianie leków w Pakistanie, czy sex biznes w Korei Południowej, to tylko niektóre z kwestii poruszanych w programie.  Od pracowników najniższego szczebla i produkcji, przez dostawców, sprzedawców, nadzorców i klientów – pełen łańcuch zależności, który ukazuje prawdę o tym, że to co kupujemy nie zawsze ma swoje źródło tam gdzie się tego spodziewamy.

OSZUKAĆ SYSTEM – emisje od wtorku, 19 maja o 22:00

Również w maju wystartuje inspirująca nowość – program „Oszukać system”. Nowa seria to istna encyklopedia stworzona z pomysłów informatyków, naukowców, szpiegów, a także drobnych oszustów, opisująca łatwe i całkowicie legalne sposoby na usprawnienie życia codziennego. Gospodarz programu - Brian Brushwood – zademonstruje m.in. jak w prosty sposób zdobyć bilet w pierwszej kasie w cenie ekonomicznego, dostać podwyżkę w pracy, chronić swoją prywatność w sieci, czy oszczędzać nawet tego nie odczuwając. To program dla wszystkich, którzy chcą uczciwie i z korzyścią „Oszukać system”.

PASMO TYDZIEŃ Z DINOZAURAMI – emisje od niedzieli, 7 czerwca o 21:00

Już w czerwcu wraz kanałem National Geographic Channel widzowie biedą mieli okazję wniknąć pod skórę i dokładnie przebadać jedno z najstraszniejszych i najbardziej tajemniczych ziemskich stworzeń – tyranozaura. W programie „Autopsja tyranozaura”, rozpoczynającym niezwykłe pasmo prehistoryczne „Tydzień z dinozaurami”, naukowcy po raz pierwszy na świecie zbudują pełnowymiarowy i prawidłowy anatomicznie model tyranozaura. Będzie to 12-metrowy potwór, stworzony przez jedną z wiodących firm zajmujących się efektami specjalnymi. Pasmo „Tydzień z dinozaurami” to 5 wyjątkowych programów, które przybliżają widzom życie dinozaurów – największych i najbardziej imponujących myśliwych na Ziemi.

Dane: NAM Q1 2015, AFF VS. A 16-49, ADEX