NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL - W JESIENNE WIECZORY ZAPRASZA NA NOWĄ DAWKĘ INSPIRUJĄCYCH PROGRAMÓW: MEGAODKRYCIA, SZTUKA WYGRYWANIA ORAZ EXPLORER: GLOBALNE OCIEPLENIE.

W listopadzie kanał przygotował dla swoich fanów kolejne nowości programowe. Tym razem stacja pokaże zupełnie nowe, nieopowiedziane wcześniej historie naukowe, które nieodwracalnie zmieniły otaczający nas świat.

 

MEGAODKRYCIA - PREMIEROWE EMISJE W NIEDZIELE O 22:00

Seria, która przedstawia zupełnie nowe spojrzenie na naukę i jej niezwykle dynamiczny rozwój. Każdy z sześciu odcinków przygotowany jest przez znanych hollywoodzkiego reżyserów i scenarzystów. To właśnie oni – poprzez filmową narrację przedstawiają historie przełomowych odkryć i stojących za nimi naukowców – wizjonerów. Widzowie zobaczą problemy, z którymi przychodzi nam się mierzyć jak niedobory energii  i wody, poznamy sposoby na długowieczność, czy metodę wymazywania wspomnień.
 

EXPLORER: GLOBALNE OCIEPLENIE – EMISJA W PONIEDZIAŁEK, 23 LISTOPADA O 22:00

23 listopada w programie „Explorer: Globalne ocieplenie„ widzowie dowiedzą się co łączy ocieplenie klimatu ze zmianami nastroju znanego prezentera telewizyjnego - Billa Nye’a. W uzyskaniu odpowiedzi na to pytanie pomoże gwiazda hollywoodzkich filmów akcji - Arnold Schwarzenegger, który wcieli się w rolę terapeuty. Nauka nie ma co do tego wątpliwości – nasza planeta się ociepla, pokrywy lodowe topnieją, a poziom mórz się podnosi. Wszystko to wpływa również na nas, ale w jaki sposób, tego dowiemy się w programie „Explorer: Globalne ocieplenie”.

 

SZTUKA WYGRYWANIA – EMISJE OD WTORKU, 24 LISTOPADA O 22:00

Jak być szybszym, mądrzejszym i osiągać sukcesy zawodowe? Co zrobić żeby strzelać zwycięskiego gola w meczu i stać się jego bohaterem? Niewielu o tym wie, a Ci którzy tę wiedzę posiadają niechętnie dzielą się nią z innymi. Dlatego powstała seria „Sztuka wygrywania”. Klucz do zwycięstwa i osiągania sukcesów tkwi w naukowej mieszance matematyki, fizyki, chemii i psychologii wspomaganych odrobiną szczęścia i wyczuciem czasu. Nowy program „Sztuka wygrywania” zaserwuje widzom porcję wiedzy o tym jak w prosty sposób osiągać mistrzostwo w różnych dziedzinach życia.