Trzy lokalne produkcje tej jesieni na National Geographic Channel

Przemek Saleta w roli hutnika, tematy tabu prosto z naszego podwórka, wielkogabarytowy transport na polskich drogach – National Geographic Channel jak zawsze niezrównany przedstawianiu różnych obliczy otaczającego nas świata! Jesienna ramówka National Geographic Channel to przede wszystkim trzy lokalne produkcje. Wśród nich zobaczymy: „Tabu Polska” – wspólną produkcję National Geographic Channel i telewizji TTV, serię „Przemek Saleta: Najcięższe zadania” oraz „Nocny konwój”.

„Tabu Polska” to rodzima wersja amerykańskiej serii „Tabu”, która w dziewięciu sezonach stworzonych do tej pory pokazywała nietypowe style życia  oraz tematy, które często wzbudzają kontrowersje. Polska odsłona, przybliży widzom różnorodność ludzkich upodobań oraz pomysłów na życie, które możemy spotkać wśród mieszkańców naszego kraju.

Premiera: 1 września, godz. 22:00.

Kolejną premierą będzie seria „Przemek Saleta: Najcięższe zadania”, w której zobaczymy, jak słynny mistrz boksu i kick-boxingu będzie się w niej podejmował pracy w trudnych warunkach – m.in. w kopalni, elektrociepłowni, stoczni czy na poligonie. Premierę serii zaplanowano na  początek października.

Ostatnią lokalną produkcją, której premiera odbędzie się w tym roku na National Geographic Channel będzie „Nocny konwój”, seria, która opowiada o pracy przy transporcie wielkogabarytowym. Premierę serii zaplanowano także na październik.

Poza lokalnymi produkcjami, tej jesieni National Geographic Channel będzie miał dla swoich widzów takie premiery, jak m.in.: „Lata 90. Dekada, która nas połączyła”, nowe odcinki popularnego programu „Pułapki umysłu” z Jasonem Silvą w roli gospodarza, „Apokalipsa. I wojna światowa” oraz „Plemienna szkoła przetrwania”. Po więcej informacji zapraszamy na http://natgeotv.com/pl lub www.facebook.com/ngcpl