Tabu Polska i Przemek Saleta na National Geographic Channel!

National Geographic Channel rozpoczyna jesień wyjątkowymi polskimi produkcjami! Już 1 września zobaczymy: „Tabu Polska” – wspólną produkcję National Geographic Channel i Telewizji TTV, a w październiku widzowie będą mieli szansę obejrzeć kolejną lokalną premierę stacji „Przemek Saleta: Najcięższe zadania”. Jesienną ramówkę stacji dopełni kolejny sezon cieszącej się ogromna popularnością serii „Pułapki umysłu” z Jasonem Silvą w roli gospodarza.

TABU POLSKA

„Tabu Polska” to rodzima wersja amerykańskiej serii „Tabu”, która w dziewięciu sezonach stworzonych do tej pory, zabierała widzów w podróż po świecie najbardziej nietypowych stylów życia i zwyczajów. Najnowsza seria „Tabu Polska” kontynuuje poszukiwania najbardziej niewiarygodnych zachowań, rytuałów i wierzeń praktykowanych w naszym kraju.

National Geographic Channel i telewizja TTV zapraszają na program pełen nietypowych historii i kontrowersyjnych postaci, które możemy spotkać na ulicach polskich miast. Poznamy Polaków, których życie prywatne budzi skrajne emocje. Ludzi, których naznaczyła choroba i tych, których trudne sytuacje życiowe zmusiły do szukania azylu oraz poczucia bezpieczeństwa w nowych środowiskach i nietypowych zachowaniach. Polska odsłona przybliży widzom różnorodność ludzkich upodobań, pomysłów na życie, którą możemy obserwować na  naszym własnym podwórku – osoby z problemami tożsamości płciowej, ludzi nieakceptowanych społecznie za odmienne zachowania czy wygląd. Program wsparty będzie również opiniami ekspertów z różnych dziedzin.

Premiera: poniedziałek, 1 września, godz. 22:00.

PRZEMEK SALETA: NAJCIĘŻSZE ZADANIA

Kolejną lokalna produkcją National Geographic Channel będzie seria „Przemek Saleta: Najcięższe zadania”, w której zobaczymy, jak słynny mistrz boksu i kick-boxingu podejmuje się pracy w trudnych warunkach.

Dziesięcioodcinkowa seria ukazuje niezwykłą wyprawę Przemysława Salety po Polsce, gdzie podejmuje się najbardziej niebezpiecznych profesji. Ekstremalnie trudne warunki, z którymi często zmaga się słynny bokser, wymagają wielkiej siły, wytrwałości oraz ciągłego skupienia, gdyż bez względu na wszystko musi wykonać powierzone mu zadania. Seria oprócz walki z czasem, ludzkimi słabościami i materią zgłębi również tajniki owych zawodów.

Premierę serii zaplanowano na październik.

PUŁAPKI UMYSŁU

Jason Silva, host słynnej serii National Geographic Channel, która została nominowana do prestiżowej nagrody Emmy, po raz kolejny przeprowadzi widzów przez meandry szarej materii. W serii ulicznych obserwacji i laboratoryjnych eksperymentów Silvę wspomogą najlepsi eksperci z obszarów studiów kognitywnych, neurobiologii i psychologii. Wspólnie dadzą nam nie tylko okazję do poćwiczenia szarych komórek, ale także zrozumienia zasad ich działania.

Premiera nowej serii: wtorek, 23 września, godz. 22:00.

Wyjątkowe jesienne premiery National Geographic Channel trafiają do poszukiwanej grupy widzów stacji, którą są aktywni mężczyźni (67%, indeks dopasowania AFF = 153), w wieku 16-49 lat (51%, AFF = 130), mieszkańcy miast (77%, AFF = 120), z ponadprzeciętnymi dochodami (88% dysponuje dochodami rozporządzalnymi na gospodarstwo domowe powyżej 2000 PLN). Są to osoby aktywne zawodowo – managerowie i specjaliści stanowią aż 34% widzów stacji (indeks dopasowania AFF = 145). To ciekawi świata trendsetterzy!

DANE: NAM, 1 IV – 30 VI; 6:00 – 24:00; ADH%, DAYPARTS