NATIONAL GEOGRAPHIC – WSPÓLNE ODKRYWANIE ŚWIATA Z NOWĄ KAMPANIĄ KANAŁU „NAS TEŻ TO DZIWI”

Kanał National Geographic pragnie przedstawić widzom nową kampanię „Nas też to dziwi” i zachęcić do wspólnego odkrywania świata i jego najskrytszych tajemnic. Zdziwienie zachęca do odkryć i poszukiwań, a fascynacja otaczającą rzeczywistością inspiruje do badania niezwykłych zjawisk. Dzięki ciekawości świata powstają niezwykłe produkcje, które każdego dnia oglądać można na kanale National Geographic. Opowiadają one w porywający i jednocześnie prosty sposób o nawet najbardziej skomplikowanych i złożonych zjawiskach.

Emitowane codziennie dokumenty stanowią dla widzów nie tylko ogromną dawkę wiedzy, ale też pozwalają poczuć najprawdziwsze emocje. Wielokrotnie zadziwiając i intrygując, przekonują, że National Geographic to naprawdę dobry wybór.

WROGI ŚWIAT – najbardziej wytrwałe i najsilniejsze gatunki zwierząt

Dobrze znany gatunek przyrodniczy w zupełnie nowej odsłonie, której gospodarzem jest mistrz survivalu, sam Bear Grylls. W polskiej wersji językowej swojego głosu użyczył Marcin Dorociński, który w roli narratora przeprowadzi widzów przez wrogi świat zwierząt. W kolejnych odcinkach będą mieli oni okazję odwiedzić różne ekosystemy – góry, oceany, sawanny, dżungle, pustynie i bieguny. W każdym z nich panują ekstremalne warunki, w których muszą radzić sobie najrozmaitsze gatunki zwierząt. Ta opowieść uświadamia jak wrogi jest świat widziany ich oczami.

PREMIERY W NIEDZIELE O 21:00

Atrakcyjna oferta National Geographic nieprzerwanie przyciąga miejską (AFF = 147, A 30-49 50K+) i zamożną widownię (AFF = 218, M 25-54 3500+)*, a tylko w marcu kanał osiągnął zasięg na poziomie 6,4 mln.

*Dane: NAM, III 2019, AFF vs. A16-49, DayParts; COV A4+, Reach&Frequency, dochód rozporządzalny na jednego mieszkańca