LETNIE NOWOŚCI TVN STYLE

TVN Style to kanał dla kobiet poszukujących wsparcia, cennych porad, emocjonujących historii, inspirujących bohaterów, a przede wszystkim rozmowy i zrozumienia. Przez cały rok oferujemy bogatą ofertę rodzimych produkcji. Już latem, na naszej antenie, razem z Dorotą Wellman poznamy historie niezwykłych Polek, Kasia Jaroszyńska odkryje najbardziej zaskakujące polskie domy, Magdalena Socha-Włodarska i Agnieszka Winnicka zorganizują jedyne w swoim rodzaju wesela, a Maciej Mindak z Agnieszką Musiał wykorzystają potencjał mieszkań z drugiej ręki. Sprawdźcie sami!

„MIESZKANIE NA MIARĘ” w poniedziałki o godz. 22:25

Maciej Mindak, agent nieruchomości z „House Hunters – poszukiwacze domów” pomoże bohaterom w znalezieniu mieszkania z drugiej ręki, którego potencjał wykorzysta doskonale znana widzom TTV, architektka Agnieszka Musiał. Przygotuje projekt i remont na miarę ich oczekiwań, aby nowi właściciele zamieszkali w wymarzonej przestrzeni. Maciej pokaże bohaterom trzy nieruchomości, a Agnieszka przedstawi wstępne projekty i koszt remontu. W drugiej części widzowie będą śledzić remont mieszkania wybranego przez bohaterów. W programie znajdzie się miejsce na porady remontowe i cenne informacje dotyczące rynku nieruchomości. W finale widzowie dowiedzą się także ile zyskało na wartości wyremontowane mieszkanie.

„INSPIRUJĄCE KOBIETY” od 3 lipca, w niedziele o godz. 16:40

Dziennikarka, Dorota Wellman odkryje przed widzkami sylwetki niezwykłych kobiet, które mają odwagę zmieniać świat. Kobiet, które pomagają innym, inspirują swoją postawą i codziennie dodają skrzydeł ludziom wokół siebie. W programie poznamy Polki, które łamią schematy. Wybierają drogę, którą mało kto odważyłby się pójść. Czasem z dnia na dzień podejmują śmiałe decyzje o podążaniu za własną pasją. Poświęcają się twórczej pracy, odkrywają fakty, które mogą być kluczowe dla przyszłych pokoleń, przyczyniają się do rewolucyjnych wynalazków. Nasze bohaterki nie boją się wyzwań, mają misję i robią coś dla innych.

„NIEOCZYWISTE MIEJSCE” od 21 sierpnia, w niedziele o godz. 14:00

Kasia Jaroszyńska, ze swoją ekipą, ponownie wyruszy w Polskę, żeby odkryć najciekawsze, najodważniejsze i najbardziej szalone domy! W barwach TVN Style sprawdzi i pokaże, na czym polega budowanie swojego miejsca na ziemi w duchu eko, w zgodzie z naturą. Każdą historię będziecie mogli poznać wspólnie z nami. Prześledzimy etapy budowy tych przestrzeni, poznamy wszystkie nietypowe rozwiązania wnętrzarskie i porozmawiamy z autorami oraz właścicielami tych miejsc.

„ACH, TEN ŚLUB!”

Magdalena Socha-Włodarska i Agnieszka Winnicka nie zwalniają tempa! Ekspertki TVN Style po raz kolejny udowodnią, że dosłownie wszystko jest możliwe. Nawet… na trzy dni przed ślubem! Jak poradzić sobie z organizacją tak dużego wydarzenia? Czy da się spełnić marzenie o idealnym weselu? Dzięki naszym prowadzącym i ich niezastąpionej ekipie z pewnością! Magdalena jest projektantką sukni ślubnych, która pomoże stworzyć idealne stylizacje nie tylko dla młodej pary, ale także dla ich najbliższych. Z kolei Agnieszka zatroszczy się o całą resztę! Ta dekoratorka i florystka z nieograniczoną wyobraźnią zadba o niesamowitą oprawę każdej uroczystości. W nowych odcinkach programu poznamy wiele wyjątkowych par i ich historie. Będzie zabawnie, wzruszająco i przede wszystkim pięknie!

ZAPRASZAMY DO TVN STYLE!