3 MARCA TVN STYLE STARTUJE Z NOWYM SEZONEM WIOSENNYM, PEŁNYM NOWOŚCI!

TVN Style to stacja stojąca na czele segmentu Lifestyle. Z sukcesem zakończyła sezon jesienny minionego roku. Średni udział TVN Style za okres emisji ramówki jesiennej wyniósł 0,8% w grupie kobiet z miast. AFF w tej samej badanej grupie wyniosło aż 234! Kanał radzi sobie świetnie także w szerokim środowisku kobiecym, w grupie W30-54 c50k+ edu high średni udział wyniósł ponad 0,9%, z kolei w grupie W30-54 c50k+ top management 0,8%.

Stacja nie ustaje w pracy nad sezonem wiosna 2024, który będzie obfitował w wiele nowości. Wśród propozycji będzie można zobaczyć m.in. program:

Podsłuchane u fryzjera - NOWOŚĆ

Premiera 3 marca, godz. 15:30

Co powiedziało się w salonie fryzjerskim, zostaje ​w salonie fryzjerskim? Nie tym razem! Do jakich wyznań  i rozmów skłaniają się goście foteli fryzjerskich widzowie zobaczą w programie. Co ciekawego wydarzyło się ​w nagłówkach magazynów, co w mediach społecznościowych, co ​w radiu, albo u sąsiadki na piętrze… O tym wszystkim w nowym programie TVN Style.

Konfrontacje Agaty - NOWOŚĆ

Premiera 6 marca, godz. 22:00

Agata Młynarska nie boi się kontrowersyjnych tematów. Nie unika też trudnych rozmów. W nowym programie pole do konfrontacji znajdą ludzie, którzy uznają tylko swoje racje… a mają odmienne poglądy i style życia. Czy uda im się wzajemnie zrozumieć? Czy wstaną od stołu pogodzeni?

Jak dobrze znacie swoje dzieci? - NOWOŚĆ

Premiera 10 marca, godz. 16:15

Nowy program dwie drużyny pewnych siebie rodziców podejmą wyzwanie, w którym dzięki ukrytym kamerom będą mogli przekonać się jak dobrze znają swoje pociechy. W weekendowym przedszkolu dzieci zostaną poddane kilku próbom. Niezidentyfikowany zapach, osamotnione słodycze na stole czy tajemniczy pakunek, którego nie wolno dotykać. Jak zachowają się dzieci?

Na rodzinę, która lepiej przewidzi przebieg zdarzeń czeka specjalna nagroda – wspólny wyjazd na weekend w wyjątkowe miejsce. Ale spokojnie, przegrani również dostaną coś dla siebie – czeka na nich atrakcyjny prezent, dzięki któremu lepiej się poznają.

Anka testuje internety - NOWOŚĆ

Premiera 10 marca, godz. 16:45

W Internecie aż roi się od patentów i lifehacków. Czy mają sens? Które z nich mogą ułatwić nam życie? Tego, w najnowszym programie, dowie się Anna Nowak-Ibisz! W każdym odcinku przetestuje różnorodne porady z Internetu. Porówna te o podobnym zastosowaniu. Sprawdzi, czy prostymi, sprytnymi metodami można skutecznie poradzić sobie z domowymi wyzwaniami. Podpowie, kiedy bardziej niż internetowy tip, przyda się odpowiedni gadżet. Oceni, które triki mogą naprawdę ułatwić życie, a na które zwyczajnie szkoda czasu i pieniędzy.

Oprócz wymienionych powyżej premierowych serii, stacja ma także sprawdzone formaty, które cieszą się nie słabnącym powodzeniem. Wśród kontynuacji program kultowy, którego nie może zabraknąć w TVN Style.

Jestem z Polski, seria 13 pojawi się na antenie już 1 marca i będzie emitowany w każdy piątek o godz. 22:00. Tym razem w programie będzie można poznać  najdalsze zakątki świata, w tym Tajlandię i Dominikanę, oraz  słoneczne Stany Ameryki Północnej - Arizonę ​i Kalifornię. Poprzednia seria programu cieszyła się świetnymi wynikami. Średni SHR za odc. premierowe wyniósł 1,1% a AMR 0,32% w grupie W20-54 c50k+.

Kolejną kontynuacją będą EuroPolki Studentki, seria 2. Na antenie od 3 marca, w każdą niedzielę o godz. 12:30. W tym programie poznamy dziewczyny, które mieszkają w innym kraju, żeby studiować, uczyć się języka, odkrywać i nawiązywać kontakty z młodzieżą z całego świata. Dowiemy się, jak zdobyć stypendium na studia zagraniczne i jak potem spędzić tam kilka miesięcy za niewielkie pieniądze. Zobaczymy miejscówki spoza turystycznego szlaku, które przydadzą się nie tylko studiującej młodzieży. Będziemy szukać patentów na tanie zakwaterowanie i wyżywienie. Zobaczymy zagraniczne uczelnie oraz klimat niezapomnianych studenckich imprez.

Rogalska Show 2. Premiery od 3 marca w niedziele o godz. 22:00. Ten program nie raz zaskoczy, bo jeśli wydaje się Wam, że dobrze znacie wszystkie polskie gwiazdy, to macie rację. Wydaje się Wam! Ponownie będziemy gościć największe polskie osobowości, a widzowie będą mieli okazję obserwować je w sytuacjach, w których  nawet one same siebie nie widzą. W najnowszym sezonie pojawią się m.in.: Michał Koterski, Sandra Kibicka, Ewa Minge czy  Anna Nowak-Ibisz.

Ostatnią propozycją sezonu wiosennego jest program Co słychać?

Program wrósł w świadomość widzek poprzez codzienne emisje, dostępne od poniedziałku do piątku o godz. 18:40.

Jest to program informacyjny, pozbawiony polityki i trudnych, ciężkich tematów. Rozrywkowy, lifestylowy, pełen pozytywnych treści. ​Program kierowany do kobiet, w którym nie zabraknie ciekawych informacji o kraju i o świecie, interesujących inicjatyw, praktycznych porad z dziedziny zdrowia, rodzicielstwa, mody, psychologii, kuchni oraz newsów ze świata show biznesu i kultury. 

Zapraszamy na emocjonującą wiosnę do TVN Style.

Dane: 3.03 - 31.12.2023, AFF vs. A20-54, ATS, SHR%, COV, W 20-54 c50K+, W30-54C50+Top Management, W35-54c50+ edu high.