Wiosna pełna emocji w programach TVN!

TVN słynie z programów rozrywkowych na najwyższym poziomie. W tym sezonie poza nowościami takimi jak "Mali giganci", "Mamy Cię", "Piekielny hotel", "Odlotowy ogród", "Mąż czy nie mąż" i "Nie rób scen" czekają na Was kontynuacje i wielkie powroty, znane twarze i nowi, niezwykli bohaterowie!

Tanecznym krokiem do ramówki TVN po trzech latach wraca "You Can Dance - Po Prostu Tańcz"! Sprawdzone trio jurorów - Kinga Rusin, Michał Piróg i Agustin Egurrola - znów będzie oceniać młodych, ambitnych tancerzy, wspieranych duchowo przez najlepszą tancerkę wśród prowadzących i najlepszą prowadzącą wśród tancerzy - Patricię Kazadi!

Wiosną oprócz rywalizacji tancerzy będziemy śledzić też drogę do wielkiej kariery młodych projektantów. Anja Rubik, Joanna Przetakiewicz i Marcin Tyszka wprawnym okiem znawców mody ocenią projekty uczestników drugiej edycji "Project Runway". Dobrą radą, krytycznym spojrzeniem i wsparciem będzie im służył mentor - Tomasz Ossoliński, a ich projekty najlepiej jak potrafią zaprezentują na wybiegu modelki, m.in. znane z "Top Model" - Zuza Kołodziejczyk, Marta Sędzicka i Michalina Strąbel.

Po raz jedenasty w podróż po Polsce wyruszy Magda Gessler, która w upadających restauracjach, barach i zajazdach zarządzi "Kuchenne rewolucje"! W tym sezonie najsłynniejsza polska restauratorka zmierzy się z najtrudniejszymi w historii programu przypadkami: będzie walczyła z brudem, kiepską kuchnią, kompletną ignorancją i brakiem podstawowej wiedzy kulinarnej.

Inną gwiazdą, której nie może zabraknąć w wiosennej ramówce, jest oczywiście Kuba Wojewódzki, samozwańczy król TVN. Znów będzie przepytywał, drążył i ciągnął za język osoby znane z pierwszych stron gazet.

Gwiazdy, ale też zwykłych ludzi i ich problemy będziemy oglądać wiosną codziennie rano w "Dzień Dobry TVN". Cztery duety prowadzących: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Magda Mołek i Marcin Meller oraz Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk zrobią wszystko, by każdego poranka przekazać widzom pozytywną energię na cały dzień.

Nowe studio, logo i czołówka programu, ale ten sam tytuł i prowadząca - Ewa Drzyzga w "Rozmowach w toku" znów będzie rozmawiać na każdy temat. W nowym sezonie głównym tematem będzie odnalezienie płaszczyzny porozumienia z najbliższymi. Nie zabraknie też kontrowersyjnych bohaterów, m.in. mężczyzny, którzy dzięki operacjom plastycznym chce upodobnić się do... Kena.

Kontrowersją, plotką i wpadką "żywi się" grupa komentatorów z Agnieszką Szulim na czele. Wiosną kamera "Na językach" pojawi się wszędzie tam, gdzie bywają osoby, o których jest właśnie głośno. Zweryfikujemy plotki, zadamy trudne pytania prosto w twarz zszokowanych gwiazd i sprowokujemy do komentarza!

Dominika Kulczyk kontynuuje "Efekt Domina" - tym razem odwiedzi dzieci pracujące w Bangladeszu, domy dziecka w Rumunii, a także Laos, gdzie pomoże w uzyskaniu dostępu do opieki medycznej. Nie zabraknie też odcinków zrealizowanych w Polsce.

Wiosną amatorzy gotowania i kulinarnych popisów będą rywalizować w "Ugotowanych" w sprawdzonej w poprzednim sezonie formule. Codziennie kto inny będzie przygotowywać kolację, a pozostali będą przyznawać punkty, na podstawie których zostanie wyłoniony ostateczny zwycięzca. W niedzielnych „Ugotowanych" zobaczycie najciekawsze fragmenty z całego tygodnia.

Magazyn „Co za tydzień" kolejny rok będzie dostarczał zakulisowych informacji z czerwonych dywanów, planów filmowych, festiwali czy produkcji TVN. Olivier Janiak w towarzystwie kamery pojawi się na wszystkich najważniejszych wydarzeniach świata kultury czy show-biznesu.