Nowości pełne gwiazd rozkwitną wiosną w TVN!

Aż siedem nowych pozycji czeka na widzów TVN wiosną 2015 roku! Do znanych i lubianych programów i seriali dołączą kolejne, które mają szansę podbić Wasze serca.

Gwiazdy w jury i w roli opiekunów drużyn, a jako uczestnicy utalentowane dzieci w wieku 4-12 lat - show "Mali Giganci" ma wszystko, by stać się nowym, ulubionym programem Polaków! Do sprawdzonego duetu jurorów Chylińska-Wojewódzki dołączy debiutująca w tej roli aktorka grająca od dziecka Katarzyna Bujakiewicz. Pod swoje skrzydła wezmą małych podopiecznych Natalia Lesz, Ula Chincz, Aneta Todorczuk-Perchuć, Czesław Mozil, Piotr Rubik i Olivier Janiak. Ale i tak wszystkie gwiazdy przyćmią główni bohaterowie tego programu, czyli tytułowi "Mali Giganci"!

Po 11 latach przerwy do TVN wraca program budzący postrach wśród gwiazd - "Mamy Cię" - w nowej odsłonie i z nowymi prowadzącymi. Żadna polska znana osobistość nie może czuć się bezpiecznie, bo Marcin Prokop i Szymon Hołownia będą je wkręcać, podpuszczać i zaskakiwać, a wszystko to w towarzystwie ukrytych kamer.

Małgorzata Rozenek wiosną zamieni przytulny dom Perfekcyjnej Pani Domu na różnej jakości, standardów i klasy hotele. W "Piekielnym hotelu" spróbuje uratować przed bankructwem właścicieli kiepsko prosperujących obiektów i niczym Magda Gessler w upadających restauracjach przyjrzy się im od podszewki w poszukiwaniu przyczyn niepowodzeń.

TVN od lat słynie z produkcji najlepszych seriali. Wielu widzów do dziś z rozrzewnieniem wspomina "Magdę M.", "Kryminalnych", "Usta usta" czy "Przepis na życie". Wiosną TVN proponuje im dwa nowe seriale, które mają szansę przypaść im do gustu. Pierwszy to "Nie rób scen" - komediowy serial o kobietach po trzydziestce, w którym zobaczymy m.in. Joannę Brodzik i siostry Popławskie: Magdalenę i Aleksandrę. Za kamerą stanie Łukasz Palkowski, reżyser kinowego przeboju zeszłego roku, filmu "Bogowie".

Nasza druga serialowa nowość to "Mąż czy nie mąż" z Magdaleną Schejbal i Marcinem Perchuciem, grającymi parę, która po zdradzie próbuje dla dobra nastoletniej córki ułożyć swoje relacje na nowo. Ciepły humor z nutką goryczy, sporo prawdy o związkach damsko-męskich, a wszystko to podane lekko i ze smakiem!

Światowo i luksusowo zrobi się wiosną w TVN dzięki programowi "Żony z Hollywood", w którym zobaczymy codzienność najbogatszych Polek, mieszkających w najbardziej prestiżowej dzielnicy Los Angeles. Zobaczymy, jak żyją, na co wydają swoje pieniądze i o czym marzą.

Programów o metamorfozach w polskiej telewizji było już wiele, ale ten jest wyjątkowy! W "Odlotowym ogrodzie" Dominik Strzelec pokaże, jak nudną i niezadbaną zieleń zamienić w przyjemne miejsce do spędzania wolnego czasu na powietrzu lub w funkcjonalny ogródek warzywny. Koniec z dzikimi chaszczami, dżunglą chwastów i wyliniałymi trawnikami!