Nowe odcinki „Szkoły” i wielki konkurs z udziałem Dawida Kwiatkowskiego

Na antenę TVN wracają nowe odcinki „Szkoły”, a w nich prawdziwa gratka dla młodych fanów serialu!

Dawid Kwiatkowski, 19-letni wokalista, który zawojował polską scenę muzyczną i stał się niekwestionowanym idolem nastolatek, napisał specjalnie dla „Szkoły” piosenkę. Telewizyjna premiera utworu już dziś w czołówce serialu. Ale to nie koniec niespodzianek! TVN ze specjalnym udziałem Dawida Kwiatkowskiego ogłasza KONKURS „KRĘCIMY TELEDYSK”. Celem akcji jest zaangażowanie młodzieży do stworzenia własnej wersji teledysku do piosenki Dawida.

Szkoła to nie tylko miejsce gdzie młodzież zdobywa wiedzę, ale przede wszystkim centrum życia towarzyskiego nastolatków. W czasie gdy kształtują się ich charaktery, w okresie nastoletniego buntu, młodzież zmaga się z wieloma emocjami i problemami, które często mają wpływ na ich dalsze życie. O tym jacy są i co im doskwiera, co fascynuje, a co martwi i jak w tym świecie odnajdują się dorośli zobaczymy w nowych odcinkach „Szkoły”, które od 9 lutego już na antenie TVN.


Wraz ze startem premierowych odcinków serialu, Telewizja TVN ogłasza KONKURS „KRĘCIMY TELEDYSK”! Należy wejść na stronę: szkola.tvn.pl, posłuchać nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego i razem ze znajomymi nakręcić do niej własny teledysk. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu edukacyjnego dla swojej szkoły oraz możliwości zorganizowania koncertu młodego artysty. Zgłoszenia można wysyłać do 8 marca.

W drugim etapie akcji zgłoszone teledyski zostaną poddane ocenie Dawida Kwiatkowskiego i jury, które wyłoni spośród wszystkich zgłoszeń – dziesięć najbardziej kreatywnych teledysków.

Trzeci etap konkursu zakłada głosowanie internautów na jeden z  dziesięciu, ich zdaniem najlepszych, teledysków. Potrwa ono od 13 do 29 marca. Wyniki konkursu poznamy 30 marca.

Zapraszamy do udziału w akcji i oglądania nowych odcinków „Szkoły”, które od poniedziałku do piątku o godzinie 15.00 na antenie TVN!

Konkurs „KRĘCIMY TELEDYSK” startuje o godz. 15.00. Regulamin i szczegóły dostępne na stronie: szkola.tvn.pl

Posłuchaj nowej piosenki Dawida Kwiatkowskiego pt. „Szkoła”