PIEKIELNY HOTEL w każdą niedzielę o 18:00

Już w tą niedzielę, 15 marca o godzinie 18:00 rusza nowy program na antenie TVN – „PIEKIELNY HOTEL”, prowadzony przez Małgorzatę Rozenek.
Czas sprawdzić jakość hoteli w Polsce! Małgorzata Rozenek przemierzy kraj od Bałtyku po Tatry, by wytknąć i naprawić błędy hotelarzy, a tym samym uratować ich biznes przed bankructwem.
Na pierwszy ogień pójdzie Hotel Otomin położony w malowniczej miejscowości w województwie pomorskim o tej samej nazwie. Obiekt w lipcu 2009 roku kupili na kredyt Kasia i Darek - małżeństwo, które nigdy wcześniej nie pracowało w branży hotelarskiej. W kredycie wsparł ich ojciec właścicielki, Stanisław. Para wierzyła, że hotel położony w tak doskonałym miejscu jest żyłą złota. Wkrótce jednak okazało się , że hotel nie tylko nie przynosi zysku ale generuje dodatkowe, wcześniej nieprzewidziane wydatki. Życie całej rodziny związane jest z tym biznesem.
W programie „Piekielny Hotel” Małgorzata Rozenek przybywa z odsieczą do miejsc, gdzie goście trafiają tylko przez przypadek albo wcale. Właściciele nie rozumieją dlaczego. Rozenek odpowiedzi szuka zarówno wśród obsługi, jak i w samym obiekcie. Nic nie umknie jej uwadze, gdyż jak wiadomo „diabeł tkwi w szczegółach”. Zajrzy do pokoi, pod dywany, na zaplecze, weźmie pod lupę zapuszczone łazienki, niekompetentnych pracowników, a także nietrafione działania marketingowe i promocyjne. Wszystko po to, by pokazać właścicielom kierunek zmian, które uchronią biznes przed bankructwem oraz zamienią hotel w przyjazne i przytulne miejsce, do którego z przyjemnością wraca się na kolejny pobyt. Prowadząca przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz, w każdym odcinku spotka się z innymi bohaterami.

Sprawdzi przyczyny niepowodzenia biznesu i zasugeruje zmiany, które na nowo przyciągną gości. To będzie wymagało od właścicieli i ekipy hotelu dużo ciężkiej pracy. W przypadku „być albo nie być” nie ma mowy o kompromisach! Atmosfera będzie piekielnie gorąca! Czy Małgorzacie Rozenek wystarczy anielskiej cierpliwości, by zamienić piekło hotelowych pokoi w istny raj na ziemi?


"PIEKIELNY HOTEL" w każdą niedzielę o 18:00!