"MALI GIGANCI" WYGRYWAJĄ Z KONKURENCJĄ

„MALI GIGANCI”, którzy tej wiosny zadebiutowali na antenie TVN, stali się jednym z ulubionych programów widzów. Pierwsze dwa odcinki obejrzało średnio 3,7 mln osób.

Program jest zdecydowanym liderem pasma pod względem oglądalności, jak i udziału w rynku nie tylko w grupach ogólnych. Małych Gigantów oglądają także całe rodziny, a w szczególności kobiety z dziećmi.

 

Po dwóch odcinkach znamy już skład wszystkich drużyn!
Każda z nich ma swojego opiekuna artystycznego i nazwę. Natalia Lesz, Ula Chincz, Aneta Todorczuk-Perchuć, Olivier Janiak, Czesław Mozil oraz Piotr Rubik do każdego odcinka przygotują swój zespół, by zaprezentować się przed Agnieszką Chylińską, Katarzyną Bujakiewicz i Kubą Wojewódzkim. Teamy rywalizują ze sobą w trzech kategoriach: śpiew, taniec i show. Za każdy występ otrzymują punkty od jurorów. Zespół, który w danym odcinku zgromadzi najmniej punktów, odpada z programu, zabierając ze sobą nagrodę pocieszenia. W finale do boju staną dwie drużyny oraz ich trenerzy.

Jednak to nie będzie koniec zabawy! W ostatnim, specjalnym odcinku wystąpią dzieci ze wszystkich drużyn, lecz tym razem będzie to konkurencja indywidualna. Jurorzy wybierają po jednym faworycie z każdej kategorii, czyli jednego małego showmana, jednego małego wokalistę oraz parę małych tancerzy.

PROWADZĄCY: Filip Chajzer
JURY: Agnieszka Chylińska, Katarzyna Bujakiewicz, Kuba Wojewódzki
TRENERZY: Ula Chincz, Natalia Lesz, Aneta Todorczuk-Perchuć, Olivier Janiak, Czesław Mozil, Piotr Rubik

"MALI GIGANCI" w każdą sobotę o 20:00