Jesienne filmy na antenie TVN

W nadchodzącym sezonie premiery filmowe w Superkinie nie zawiodą entuzjastów dobrego kina.

„Saga Zmierzch: zaćmienie”, „Sherlock Holmes”, „Jak wytresować smoka”, „Iron Man 2”, „Starcie tytanów” oraz „Shrek forever” to tylko część piątkowych propozycji, które dostarczą wielu emocji i humoru.

Bohaterowie „Zaćmienia”, czyli trzeciej części popularnej „Sagi Zmierzch”, zmierzą się z armią wampirów stworzoną przez mściwą Victorię, która w imię utraconej miłości postanowiła zniszczyć rodzinę Cullenów. Sherlock Holmes – czyli Robert Downey Jr, oraz dr Watson – czyli Jud Law wspólnie zdemaskują spisek zagrażający bezpieczeństwu Anglii. Nastoletni Wiking o imieniu Czkawka udowodni swoją waleczność w animacji „Jak wytresować smoka”. Superbohater Tony Stark z pomocą przyjaciół stawi czoła potężnym przeciwnikom w filmie „Iron Man 2”. „Starcie tytanów” to historia Perseusza, który rusza na wyprawę w podziemia, by pomścić swoich bliskich zgładzonych przez gniewnego Hadesa. Shrek i Osioł już po raz czwarty przeżyją niesamowite przygody w „Shrek forever”. Spokojne życie bohaterów zakłóci układ zawarty z podstępnym karłem.
Dobrego kina nie zabraknie również w pozostałe dni tygodnia. W środowe i czwartkowe wieczory na ekranie królować będzie sensacja. Soboty to czas komedii, a niedziela sprzyjać będzie rodzinnym chwilom i polskim produkcjom filmowym.