Jesień w TVN!

Jesienią dzięki TVN widzowie będą mogli odwiedzić kancelarię adwokacką, profesjonalne kuchnie, sale szpitalne i inne miejsca, które dostępne bywają dla nielicznych. W najbliższych miesiącach TVN jest wszędzie!

Wrzesień będzie czasem premier i powrotów. Już pierwszego dnia tego miesiąca widzowie po raz piąty będą mogli zobaczyć najprzeróżniejsze polskie talenty. Jak zapowiada juror „Mam Talent!” Robert Kozyra, nie skończy się na śpiewie i tańcu. Sobotnie wieczory będą należały do uzdolnionych Polaków i trójki nieprzeciętnych jurorów. Ci, którzy swój talent rozwijają w kuchni będą mogli poznać podobnych sobie w niedziele. 2 września swoją premierę będzie miała polska wersja programu, który zna cały świat. „MasterChef” pokaże najlepszych, najbardziej kreatywnych i odważnych kucharzy-amatorów, którzy zmagać się będą o 100 tysięcy złotych i własną książkę kucharską. Trudnego zadania wyboru polskiego MasterChefa podjęła się trójka pasjonatów kuchni – Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran, którzy od czasu do czasu zyskają wsparcie gwiazd kulinarnego świata, m.in. Joe Bastianicha. Rywalizację początkujących kucharzy zobaczyć będzie można w każdą niedzielę o 20:00. Wczesne niedzielne popołudnia należeć będą do „Kobiety na krańcu świata”. Martyna Wojciechowska w nowym sezonie poznała niezwykłe historie kobiet m.in. z Meksyku, Kostaryki czy Indii. Czwarta seria „Kobiety na krańcu świata” startuje 9 września o 11:00.

Prawdziwa rewolucja zacznie się w poniedziałek, 3 września. Popołudnia w TVN zapełnią niezwykle popularne programy, które widzowie zdążyli polubić. Zmianie ulegną godziny emisji poszczególnych produkcji. Pasmo popołudniowe o 15:55 zacznie Ewa Drzyzga z gośćmi, mającymi do opowiedzenia fascynujące, szokujące, a czasami zabawne historiami z życia, które poznamy w czasie „Rozmów w toku”. Godzinę później, o 16:55 problemy, które mogą dotknąć każdego z nas rozwiązywać będą „Detektywi”. O 17:25 na antenie zagości „Julia”, której znajomość z rodziną Janickich wciąż przysparzać będzie mnóstwa problemów. Po serialu widzowie będą świadkami sytuacji, które mogą zdarzyć się w każdym domu. „Ukryta prawda” powraca z drugim sezonem 3 września o 18:00.
Poniedziałkowe zmiany dotyczyć będą także pasma wieczornego. Od 3 września o 21:30 widzowie będą mogli poznać życie „Lekarzy” pracujących w pewnym toruńskim szpitalu. Perypetie zawodowe, przeplatające się z osobistymi, scenariusz okraszony ogromną dawką humoru i gwiazdorska obsada to główne, choć nie jedyne zalety jesiennej serialowej premiery TVN. Po odwiedzeniu sterylnych sal szpitalnych, widzowie przeniosą się do mniej czystych warunków. Mieszkania Polaków bywają zakurzone i pełne niepotrzebnych bibelotów. Dlatego do akcji na ogromną skalę wkroczy „Perfekcyjna Pani Domu”. W każdy poniedziałek o 22:30 będzie porządkować domy, mieszkania, szafy i życia Polaków.

Wtorkowe wieczory widzowie spędzą w kancelarii adwokackiej i na sali sądowej. „Prawo Agaty” po spektakularnym sukcesie pierwszej serii wraca z nowymi odcinkami i o nowej porze. Na perypetie Agaty Przybysz i jej wspólników zapraszamy od 4 września o 21:30. O 22:30, jak co wtorek na swoją kanapę zaprasza Kuba Wojewódzki. Nieprzeciętne rozmowy z zaskakującymi gośćmi tylko w studiu Kuby W.

Na antenie nie zabraknie także pozycji znanych z wcześniejszych sezonów – „Ugotowani” ponownie będą walczyć o laur zwycięstwa i nagrodę pieniężną (niedziela, 18:00 od 9 września), Magda Gessler spróbuje pomóc kolejnym restauracjom i przeprowadzić „Kuchenne Rewolucje” (czwartek, 21:30 od 6 września), a każdego poranka widzowie będą mogli powitać dzień słowami i programem „Dzień Dobry TVN”.