Ruszyły zdjęcia do drugiej serii „Lekarzy”

„Lekarze” – nowy serial medyczny zadebiutuje na antenie TVN już we wrześniu. Tymczasem ruszyły już zdjęcia do drugiej serii. A w niej ponownie pojawi się cały zespół lekarski, który tworzą: Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Danuta Stenka, Jacek Koman,

Ślub w kaplicy szpitalnej, poród, wrzody, palpitacje serca. Tak wyglądał pierwszy dzień pracy serialowych „Lekarzy”. Główną bohaterką jest Alicja Szymańska (Magdalena Różczka), młoda i ambitna chirurg, która rozpoczęła pracę w miejskim szpitalu „Copernicus” w Toruniu. Tutaj spotyka wyjątkowy zespół charyzmatycznych lekarzy, dla których walka o życie i zdrowie pacjentów jest ważniejsza od ich słabości i codziennych problemów. Alicja wprowadziła do zespołu spore zamieszanie, a jej odwaga i nieszablonowe metody pracy przysparzają jej nie tylko przyjaciół. W drugiej serii nie zabraknie też perypetii miłosnych Alicji. W jej otoczeniu pojawi się kilku interesujących mężczyzn, nie tylko w kitlach. Maks (Paweł Małaszyński) z kolei zacznie działać w fundacji „Aid for Africa”. Jak to wpłynie na jego relacje z Alicją?

„Lekarze” to oparty na oryginalnym polskim scenariuszu najnowszy serial realizowany i produkowany przez TVN. Za całość produkcji i projekt od strony kreatywnej odpowiada producent Dorota Chamczyk. Scenariusz serialu napisali Andrzej Staszczyk, Justyna Stefaniak oraz Marek Kreutz. Drugą serię reżyserują ponownie Filip Zylber i Marcin Wrona. Autorami zdjęć są: Jan Holoubek i Tomasz Dobrowolski. Producentem nadzorującym jest Dyrektor Działu Produkcji Fabularnych TVN Dariusz Gąsiorowski.