Jak wygląda życie"WAWA NON STOP"?

WAWA NON STOP to nowość na polskim rynku telewizyjnym - serial hybrydowy.

Format można oglądać od poniedziałku do piątku o 18.00 począwszy od 2 września br.

W role poszczególnych bohaterów wcielają się wybrani w castingu amatorzy.

Odtwarzane przez nich postacie mają wiele wspólnego z ich naturalnymi osobowościami i pochodzeniem.

Akcja toczy się na podstawie scenariusza, jednak odtwórcy ról mają znaczący wpływ na kształt produkcji tworząc własne dialogi, pokazując indywidualne zachowania, używając naturalnych gestów. Jest to balans między możliwościami aktorów amatorów, a scenariuszem.

Serial jest autorskim programem, opartym na pomysłach formatów, które cieszą się popularnością zagranicą, głównie w Niemczech.

WAWA NON STOP nie jest formatem jednoodcinkowym, w każdym odcinku będziemy poznawać dalsze losy głównych bohaterów. Serial kierowany jest do młodego, wykształconego widza z większych miast.

O CZYM JEST WAWA NON STOP?

W tym domu kamera towarzyszy jego mieszkańcom NON STOP – całą dobę, 7 dni w tygodniu. Pokazując każdy aspekt życia domowników, zarówno prywatnego jak i zawodowego. Już od września, dziewięcioro nieznanych sobie wcześniej ludzi z różnych stron Polski zamieszka pod jednym dachem. Zmierzą się z własnymi słabościami, pragnieniami, marzeniami oraz charakterami…Bo scenariusz do tego formatu pisze życie jego bohaterów. To od nich zależy jak potoczą się ich losy w kolejnych odcinkach serialu.

 

A jak się to wszystko zaczęło? Maciej - bloger, pasjonat motocykli i muzyki rockowej prowadzi komis z rowerami. Pewnego dnia nieoczekiwanie dziedziczy duży, stary dom w centrum Warszawy. Pieniądze, które zostawiła mu w spadku babcia oraz kredyt wystarczają na remont domu, jednak już nie na opłaty. Maciek dochodzi do wniosku, że sam nie da rady utrzymać mieszkania. Wpada na pomysł, by wynająć osiem wyremontowanych pokoi. Część swoich lokatorów znajduje w Internecie, gdzie umieścił ogłoszenie. Część trafi do domu przez dziwne zbiegi okoliczności. Najpierw z Maćkiem zamieszkają Dobrusia i Janek. Z upływem tygodni dołączą do nich kolejni domownicy tworząc różnokolorową grupę osób z całej Polski, która ruszy na podbój Warszawy. Dla większości z nich będzie to pierwsze spotkanie ze stolicą. Początki wspólnego mieszkania dla nikogo z grupy nie będą łatwe. Kobiety okupujące łazienkę, jedzenie znikające z lodówki, niezapowiedziane imprezy do białego rana, zepsuta pralka czy szukanie odpowiedzi na odwieczne pytanie – kto dziś sprząta? Kamera będzie towarzyszyć domownikom jednak nie tylko w domu, ale też poza nim – podczas pracy, w czasie wolnym, z przyjaciółmi lub wrogami. Obserwując, jak uczestnicy realizują swoje plany, pokonują trudności oraz podejmują kolejne wyzwania. A także wtedy kiedy zrobi się bardzo prywatnie… Ale koniec końców to dom będzie centralnym miejscem programu. To tu stale będą spotykać się współlokatorzy, tu będą zbiegać się wszystkie historie. Stąd też będą brały one swój początek.

Oglądaj: w TVN, www.wawa.tvn.pl oraz na tvnplayer.pl