Sama słodycz - ulubiony serial kobiet

Sama Słodycz, nowy serial TVN już od początku nadawania stał się jedną z ulubionych pozycji serialowych widzów. Pierwsze dwa odcinki w poniedziałkowe wieczory oglądało średnio ponad 2 miliony widzów. W grupie 16-49 kobiety stanowiły aż 71% oglądających.

Serial w szczególności przyciąga wielkomiejskie kobiety, z ponad przeciętnymi dochodami, co czyni tą pozycję programową atrakcyjnym kąskiem dla reklamodawców. Najwyższy index dopasowania powoduje, że zakup czasu reklamowego wokół programu, lokowanie produktu w serialu czy też jego sponsoring staje się ofertą bardzo atrakcyjną nie tylko ze względu na kobiecy, optymistyczny kontent, ale także efektywność kosztową i ilościową przekazu reklamowego.
 

 

„Sama słodycz" to serial pełen optymizmu, humoru i nadziei na to, że każdego nawet największego malkontenta – spotka w końcu szczęście.

Główny bohater - Fryderyk (Piotr Adamczyk) to przykład mężczyzny, który dla wielu kobiet mógłby uosabiać ideał. Facet z klasą, zasadami, wrażliwy, inteligentny i nieco tajemniczy, jak zresztą na pisarza przystało. Tyle tylko, że jest mocno pokiereszowany przez życie. Ukochana kobieta Marta (Roma Gąsiorowska) – kilka lat temu zostawiła go z dnia na dzień i zabrała ze sobą ich syna – Stasia (Olaf Marchwicki). A Fryderyk jest z tych, którzy jak kochają to na całe życie! Wciąż rozdrapuje ranę, która po tylu latach mogłaby się już zabliźnić. On jednak sprawia wrażenie, jakby w ogóle tego nie chciał. Zmuszony codziennością próbuje odbudować swój samotny męski świat według określonego porządku. Jednak wszystko zmienia się w jednej chwili, kiedy w drzwiach jego mieszkania staje dziewięcioletni Staś, którego nie widział od lat. Ku zdziwieniu Fryderyka, Marta oczekuje od niego, że oto nagle zdoła wcielić się w rolę ojca. Na Stasiu natomiast wymusza, żeby polubił tatę. I choć ani jeden, ani drugi nie jest przekonany do tego pomysłu, to nie mają wyjścia i muszą przynajmniej spróbować...

Po raz pierwszy w serialu taki oryginalny duet pierwszoplanowych bohaterów – mężczyzna i chłopiec, którzy uczą się wzajemnie od siebie przeżywania emocji, uczuć i podejścia do życia. Staś wywraca ułożony świat Fryderyka do góry nogami, budząc go z letargu. Z kolei ten, krok po kroku, staje się jego przyjacielem, a wreszcie ojcem, którego tak bardzo chłopcu brakowało.

W pozostałych rolach zobaczymy, m.in.: Natalię Klimas, jako uwodzicielską piękność, która łaknie uwagi Fryderyka, Ilonę Ostrowską, która wcieli się w postać terapeutki próbującej uporać się z „życiowym wycofaniem" głównego bohatera, a także Dorotę Nowakowską w brawurowej kreacji jego matki, dla której syn to „sama słodycz"!

Oglądaj:
TVN: poniedziałki, 21:30

 

 

player.pl/sama-slodycz