WALENTYNKOWY WIECZÓR W ROMANCE TV - PIĄTEK, 14 LUTEGO

"Rosamunde Pilcher: Synowe" - film o Lynette, apodyktycznej matce, która pragnie kierować życiem swoich dzieci. Kobieta zgodnie z ostatnią wolą zmarłego męża zakłada fundację, a jej kierownictwo chce powierzyć swoim synom i ich partnerkom. Problem w tym, że młodzi mieli nieco inny plan na przyszłość... Kto zwycięży w tym pojedynku i czy zapędy matki nie doprowadzą do rozpadu rodziny?

"Rosamunde Pilcher: Tylko jeden pocałunek"  cz.1

To pełna tajemnic i zaskakujących zwrotów akcji rodzinna historia opowiadająca dzieje małżeństwa - Valentine i Nicholasa. Valentine jest autorką niezwykle popularnych poradników na temat wychowywania dzieci i prowadzenia domu. Jej życie zaczyna się walić, gdy okazuje się, że mąż chce się z nią rozwieźć i wyprowadzić z dziećmi do Londynu... Do czego zdolna jest zdesperowana kobieta, aby odzyskać uczucia i rodzinę?

"Rosamunde Pilcher: Tylko jeden pocałunek"  cz.2

Valentine zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo zaniedbała swoją rodzinę, ale dalej walczy o odzyskanie najbliższych. Tymczasem ukazuje się bardzo niepochlebny artykuł na jej temat, a wydawnictwo dla którego pracowała rozwiązuje z nią umowę na publikację kolejnego poradnika... Czy kobieta zdoła się podnieść i odzyskać utracone szczęście?