PARAMOUNT CHANNEL HD - URODZINOWE PROPOZYCJE DLA CAŁEJ RODZINY

W styczniu kanał filmowy Paramount Channel HD przyciągnął przed telewizory ponad 268 tysięcy widzów. Największy udział w rynku stacja zanotowała 1 stycznia, osiągając SHR na poziomie 1,5%. W najbliższych miesiącach stacja szykuje dla swoich widzów jeszcze więcej najlepszych kinowych hitów oraz wyjątkowy konkurs urodzinowy.

W poniedziałkowe wieczory na antenie Paramount Channel HD jak zawsze pojawią się najlepsze filmy akcji, a w środy – najzabawniejsze komedie. Z kolei w weekendy stacja przygotuje propozycje dla najmłodszych widzów. Jeszcze w lutym widzowie będą mieli okazję zobaczyć takie hity, jak “Ostrza chwały” z Willem Ferrellem (25 lutego, godz. 20:00) czy “Starsza pani musi zniknąć” z Benem Stillerem i Drew Barrymore (26 lutego, godz. 20:00). Z kolei w sobotę, 29 lutego od godz. 14:00 na antenie stacji komediowy maraton ze znaną serią “Ace Ventura” z niezastąpionym Jimem Carreyem.

Marzec na antenie Paramount Channel HD upłynie natomiast pod znakiem piątych urodzin stacji!  W poniedziałek, 9 marca wystartuje konkurs, w którym do wygrania będą wyjątkowe nagrody. Dla wszystkich, którzy marzą o doświadczeniu amerykańskiego snu i świata filmu, Paramount Channel HD przygotował nagrodę specjalną - trzydniowy wyjazd do Los Angeles z ekskluzywnym zwiedzaniem wytwórni Paramount Studios. Zasady konkursu są bardzo proste: wystarczy wejść na stronę Paramount Channel HD, wybrać jeden z pięciu urodzinowych filmów i podsumować go w jednym zdaniu. Najbardziej kreatywne i zabawne propozycje zdobędą nagrody. Konkurs potrwa do 22 marca. Więcej szczegółów na stronie www.konkurs.pmc.pl. Podczas urodzinowych obchodów, na antenie stacji nie zabraknie wyjątkowych propozycji filmowych dla całej rodziny. Dzięki specjalnej ramówce Paramount Channel HD, widzowie będą mieli okazję obejrzeć swoich ulubionych bohaterów w hitowych produkcjach, takich jak: „Pulp Fiction”, „Zjawa”, „Szeregowiec Ryan”, „Indiana Jones” oraz „Shrek Forever”. Filmowy maraton z hitami zaczyna się 16 marca i trwać będzie przez cały tydzień.

Źródło: NAM, 01.01-16.02.2020, 16-49, 0600-2559