ODKRYWANIE ŚWIATA Z KANAŁEM NATIONAL GEOGRAPHIC WILD

Czerwiec to na National Geographic Wild miesiąc oceanów. Właśnie z tej okazji kanał przygotował specjalny cykl programów, które przybliżą widzom zaskakujący i ważny dla wszystkich stworzeń na naszej planecie podwodny świat. Tym razem w ramówce znajdą się takie tytuły jak: „Myśliwi z morskich głębin”, czy „Polowanie na wodne potwory: rekiny”.

MYŚLIWI Z MORSKICH GŁĘBIN

Premiera w niedzielę 21 czerwca o godz. 14:00

Istnieje wiele sposobów polowania w oceanie. Nawet kraby, meduzy i rozgwiazdy, choć są małe, potrafią zastosować imponującą technikę łowiecką. W mrocznych głębinach oceanów czyhające na swoje ofiary drapieżniki muszą jednak wykazać się niebywałym sprytem. Otaczające ze wszystkich stron ciemności mogą być sprzymierzeńcem zarówno ofiary, jak i napastnika.

Oprócz tego kanał zaprasza na wyjątkowe odcinki programu, opowiadającego o kontynencie pełnym skrajności – od spowitej mgłami i porośniętej bujnymi lasami deszczowymi Rwany, po spalone słońcem pustynie i wysokie niedostępne szczyty górskie Etiopii.

CUDA AFRYKI

Premiery w niedziele od 21 czerwca o godz. 17:00

Niesamowite krajobrazy Afryki kryją skarby dzikiej przyrody, których nie ma nigdzie indziej na Ziemi. Stanowią też dom dla wielu gatunków zwierząt, takich jak małpy, krokodyle, hipopotamy, lwy i nosorożce. Wielobarwność natury w Afryce zachwyca i inspiruje, ale stanowi też wyzwanie dla rozwijającego się tu życia. W programie „Cuda Afryki” widzowie przekonają się na własne oczy, jak natura zmienia się w zależności od panujących warunków i jak przystosowują się do nich dzikie zwierzęta.

Kanał National Geographic Wild może pochwalić się bardzo dobrym dopasowaniem do rodzin z dziećmi (AFF = 164 A16+ with kids 10-14), a dzięki współpracy z Towarzystwem National Geographic to też gwarancja wysokiej jakości programów i zjawiskowych ujęć.

Dane: NAM, V 2020r, AFF vs A16-49, DayParts