DZIKA ZIMA W NAT GEO WILD

Na antenie National Geographic Wild zapanuje mroźna zima, która przywieje specjalny cykl przyrodniczy „Dzika zima”, a wraz z nim premiery serii „Dzika Arktyka: królestwo lodu” oraz „Zimowe królestwo”. Premiera w każdą niedzielę od 5 grudnia o 14:00.

DZIKA ARKTYKA: KRÓLESTWO LODU
Na północ od koła podbiegunowego rozpościera się nieprzyjazna dla życia kraina lodu. Zimą temperatury są tam tak niskie, że mogłyby zatrzymać ludzkie serce. W odległej Arktyce żyją jednak zwierzęta, które zdane na łaskę żywiołów, są w stanie przetrwać w tych okrutnych warunkach. Jak przyroda przygotowała je do życia na tak wymagającym terytorium?

EMISJA: 5 GRUDNIA, NIEDZIELA, GODZ. 14:00

WETERYNARZ Z POWOŁANIA: ZIMA W JUKONIE

Klimat na Alasce nie należy do najłagodniejszych - zima trwa tam przez trzy czwarte roku i jest wyjątkowo mroźna. Jednak żadne pogodowe niedogodności nie są przeszkodą dla doktor Oakley, która nawet w najtrudniejszych warunkach spieszy do swoich pacjentów.

EMISJA: 12 GRUDNIA, NIEDZIELA, GODZ. 14:00

OLŚNIEWAJĄCA AMERYKA: DZIKA ZIMA

Temperatury poniżej zera, przenikliwe wiatry i niemal żadnego pożywienia - zima w Ameryce bywa okrutna! Zwierzęta szukają najlepszych sposobów, by przetrwać. Tylko najsilniejsze wytrzymają w ekstremalnych, zimowych warunkach. Seria ukazuje walkę o przetrwanie tych zwierząt w trudnych warunkach srogiej amerykańskiej zimy.

EMISJA: 19 GRUDNIA, NIEDZIELA, GODZ. 14:00

KRÓLESTWO NIEDŹWIEDZI POLARNYCH

Doświadczony tropiciel niedźwiedzi polarnych, Dennis Compayre, przemierza pustkowia kanadyjskiej prowincji Manitoba w poszukiwaniu miejsc, w których niebawem ma przyjść kolejne pokolenie tych niezwykłych stworzeń. Compayre obserwuje i uwiecznia na zdjęciach pierwsze chwile życia maluchów.

EMISJA: 26 GRUDNIA, NIEDZIELA, GODZ. 14:00 I 15:00

Stacja National Geographic Wild cieszy się popularnością wśród atrakcyjnych grup odbiorców, co pokazuje wysoki wskaźnik dopasowania: AFF 395 w grupie W16-49 with kids 0-3.

Dane: NAM, X-21 XI 2021, AFF vs A16-49 (DP 06:00-25:59).