EKSCYTUJĄCY MARZEC NA KANALE NATIONAL GEOGRAPHIC WILD

Marzec na kanale National Geographic Wild poświęcony zostanie głównie wężom. Długim, beznogim, syczącym gadom, które występują na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Antarktydy. W wielu miejscach na ziemi budzą one strach lub odrazę. National Geographic Wild stara się ukazać prawdziwą naturę węży. Nie zawsze przyjazną, za to bez wątpienia – niezmiernie fascynującą.

WĘŻE W MIEŚCIE

NIEDZIELE OD 8 MARCA OD GODZ. 15:00

To dokumentalne reality show, w którym widzowie mają okazję śledzić codzienne życie łowcy węży, Simona Keyesa. To specjalista, który – jak nikt – wie, jak poradzić sobie z gadami, które trafiły do ludzkich siedzib południowoafrykańskiego Durbanu.

WYSPA WĘŻY: ZABÓJCZE GADY

NIEDZIELA 15 MARCA O GODZ. 17:00

Na jałowej, australijskiej ziemi, populacja węży tygrysich się zwiększa, mimo, że w okolicy mieszka także niebezpieczny drapieżnik atakujący te gady.

AMERYKAŃSKI SUPERWĄŻ

Niedziela 22 marca o godz. 17:00

Program przedstawia historię samicy grzechotnika teksaskiego, która musi sprostać wielu wyzwaniom, aby przetrwać pustynne lato i dać życie nowej generacji węży.

National Geographic Wild rozpoczął rok udziałem o ponad 32% wyższym niż w roku poprzednim (w komercyjnej grupie widzów A16-49), niezmiennie przyciągając zamożne osoby z dziećmi (ponad 63% widzów stacji to osoby z ponadprzeciętnym dochodem*, AFF = 283 M35-54 3500+, AFF = 215 A16+ with kids 4-14). Jest to kanał z rodziny National Geographic, prezentujący najlepsze programy poświęcone dzikiej przyrodzie, tworzone przy współpracy z najlepszymi filmowcami. Dzięki niesamowitym obrazom i fascynującym historiom, widzowie mają okazję wybrać się w ekscytującą podróż do świata dzikich zwierząt.

*dochód rozporządzalny netto na gospodarstwo domowe

Dane: 01 I – 23 II 2020 vs. 01 I – 23 II 2019 SHR%, AFF vs. A16-49, ADH%, DayParts.