NOWOŚCI W RAMÓWCE TVN STYLE!

TVN Style to najsilniejsza i najbardziej zróżnicowana oferta na rynku skierowana do kobiet. Stacja umożliwia efektywną komunikację reklamową – dociera do kobiecej, miejskiej, wykształconej widowni, podejmującej kluczowe decyzje zakupowe (AFF=164), a średni miesięczny zasięg kanału to ponad 8 mln widzów. TVN Style daje możliwość kontekstowego zaistnienia z komunikacją marki Klienta i tworzenia wyjątkowych historii.

Dla reklamodawców poszukujących możliwości zaangażowania konsumentów w dialog z marką istnieje propozycja dedykowanych formatów – zapraszamy do oglądania nowości programowych jakie znalazły się w ramówce TVN Style i do zainspirowania się historiami, jakie powstały we współpracy z konkretnymi markami.

Wśród nowości znajdujących się w ramówce TVN Style znajdziemy:

MISJA KOBIETA

W tym programie pomożemy kobietom odnaleźć drogę do szeroko rozumianego sukcesu. Pomożemy im odnaleźć satysfakcję, pewność siebie i kobiecą siłę! Pokażemy, jak ważne w naszym codziennym życiu jest siostrzeństwo i kobiece wsparcie.

Bohaterkami programu staną się dziewczyny, które, jak same twierdzą, kompletnie nie radzą sobie w sytuacjach rodzinnych i zawodowych. Mają wrażenie, że cały czas „jest im pod górkę”, ich frustracja ciągle rośnie, a samoocena spada. Przewodniczką po świecie rozwiązywania kobiecych wyzwań będzie Katarzyna Trawińska, znana wrocławska biznes woman, założycielka prężnie działającej firmy kosmetycznej. Kasia pomoże kobietom w poradzeniu sobie z najróżniejszymi problemami, z jakimi tak naprawdę mierzymy się my wszystkie. Podzieli się z bohaterkami własnym doświadczeniem biznesowym, ale też pomoże im poznać inne fantastyczne kobiety – ekspertki, trenerki biznesowe, psycholożki. Dziewczyny staną razem do walki z problemem naszej bohaterki, aby znów poczuła się pewna siebie i pełna kobiecej mocy.

Emisja: od 20 marca w każdą niedzielę o godz. 11:20

WSZYSTKIEGO SŁODKIEGO

"Wszystkiego słodkiego" w nowym programie kulinarnym życzą nam Dorota Szelągowska, Mateusz Gessler. Pełen smaku duet prowadzących, zabierze widzów w podróż po świecie najbardziej aromatycznych słodkości, począwszy od prostych przekąsek, kończąc na prawdziwych cukierniczych szlagierach.

W kolejnych 8 odcinkach będziemy spotykać się w pracowni słodkości, by towarzyszyć naszym prowadzącym w tej apetycznej przygodzie. A każde spotkanie to inna inspiracja, nowy przepis i nowy deser - wszystkie je łączy jednak najwyższa jakość wykorzystywanych produktów, mistrzowski smak i co najważniejsze - dobry humor i pozytywna energia w kuchni.

Emisja: od 27 marca w każdą niedzielę o godz. 9:30

SKARBY Z SZAFY

Twoja szefa pęka w szwach a Ty nie masz się w co ubrać? W nowym programie prowadząca Anna Dec podpowie jak zrobić porządek w szafie w duchu mody zrównoważonej. Nie wyrzucaj, sprzedaj - do tego będziemy zachęcać uczestników  programu.

W każdym odcinku pomożemy naszym bohaterom pozbyć się z szafy niepotrzebnych rzeczy i sprzedać je na platformie internetowej. Pieniądze ze sprzedaży nasi uczestnicy będą mogli wydać na spełnienie jakiegoś marzenia. Będzie mnóstwo porad dotyczących tego, jak sprzedawać w internecie oraz tego jak utrzymać porządek i umiar w szafie, ale przede wszystkim dużo emocji i dobrej zabawy!

Emisja: od 27 marca w każdą niedzielę o godz. 10:50

Wszystkich Klientów zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży Specjalnej Biura Reklamy, który tworzy i koordynuje sprzedaż dedykowanych markom projektów specjalnych. Zapraszamy do wspólnego tworzenia historii!