MIASTO KOBIET WRACA DO TVN STYLE Z DRUGIM SEZONEM!

Kultowy program TVN Style to przestrzeń w której prowadzące Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz, nie boją się poruszać ważnych, trudnych i emocjonujących tematów.

Gościnią pierwszego odcinka jest jedna z najbardziej wiarygodnych mam w sieci - Aleksandra Żebrowska, która jak nikt inny potrafi opowiadać w sieci o otaczającej ją rzeczywistości. Skąd biorą się jej dystans i poczucie humoru? Prowadzące porozmawiają z nią o macierzyństwie bez filtra oraz o tym, jak bardzo kobiety potrzebują wsparcia innych kobiet. 

W ostatnim czasie, bardziej otwarcie mówimy o spektrum autyzmu jakim jest Asperger. Zespół ten od zawsze był kojarzony raczej z problemami wieku dziecięcego. Nasze gościnie - Ida Tymina i Anna Kęska, zostały zdiagnozowane już w dorosłym wieku. Co im to dało? Jak wygląda ich życie? Z jakimi problemami mierzą się na co dzień?

Jesteśmy pokoleniem, któremu kilkadziesiąt lat udało się przeżyć w poczuciu bezpieczeństwa. Wojna w Ukrainie niestety ten spokój zburzyła. Do Polski przyjeżdża dziś mnóstwo Ukraińców, którzy z dnia na dzień musieli zostawić wszystko co dla nich najważniejsze. Bohaterka kolejnej rozmowy - Nina, miała 7 lat, kiedy wraz z rodzicami uciekała przed konfliktem w Armenii. Teraz podzieli się swoją historią z widzkami TVN Style. Prowadzące porozmawiają z nią o tym, jak lepiej zrozumieć uchodźców Ukrainy. Z czym się mierzą? Co czują i czego od nas potrzebują?

PREMIERA: 13 MARCA, NIEDZIELA, GODZ. 12.30