MAJ Z TVN STYLE

Wyjątkowe metamorfozy Karoliny Limbach w „Czas na zmianę”. „Zrób coś z tym dzieckiem”, czyli cenne porady od Ewy Narkiewicz-Nejno. Podróże dookoła świata z niesamowitymi bohaterkami „Jestem z Polski”. Nie lada gratka dla przyszłych panien młodych - „Salon sukien ślubnych” z Piotrem Sałatą. A to wszystko w maju na antenie TVN Style!

„Salon sukien ślubnych: Polska” od 8 maja, godz. 14:05

Wydaje się, że kiedy kobieta przyjmie oświadczyny swojego ukochanego potem wszystko idzie już jak z płatka. Nic bardziej mylnego! Jej ślubna przygoda dopiero się rozpoczyna. Wyznaczenie daty, znalezienie odpowiedniej sali weselnej i oprawy muzycznej, lista gości, zaproszenia ślubne. Można tak mnożyć i mnożyć. A co z suknią ślubną? Długa czy krótka? Z odsłoniętymi ramionami czy z bolerkiem? Lepsza taka w kształcie rybki czy może typowa “księżniczka”? A co z welonem? Biżuteria delikatna czy “na bogato”? Jak się w tym wszystkim odnaleźć i nie zwariować? TVN Style to wie! Najlepiej spotkać się z Piotrem Sałatą, stylistą gwiazd, specjalistą od wizerunku i projektantem mody, który sprawi, że każda panna młoda znajdzie dla siebie wymarzony strój i poczuje się w nim naprawdę wyjątkowo.

„Zrób coś z tym dzieckiem” we wtorki o godz. 22:25

Bywa, że prosisz o coś swoje dziecko kilka razy, a ono nie słucha i nie spełnia prośby? Oczywiście! Każdy rodzic to zna i żaden nie lubi… naucz się jak postępować z dzieckiem, znaleźć  kompromis i być dobrym rodzicem. Program „Zrób coś z tym dzieckiem” to wsparcie dla rodziców, którzy nie zawsze wiedzą jak sobie poradzić, ale nadal mają w sobie pokłady sił,  by próbować i dogadać się ze swoimi pociechami. Ukryte kamery przez wiele dni obserwują rodziców, nagrania z tych kamer po pierwsze zadziwią rodziców, ale przede wszystkim pomogą ekspertowi - psycholog klinicznej Ewie Narkiewicz-Nejno - zorientować się w sytuacji i wesprzeć rodzinę w postępach.

„Czas na zmianę” w środy o godz. 22:25

Karolina Limbach doskonale wie, co jest aktualnie w modzie. Podczas sesji zdjęciowych potrafi idealnie dobrać strój do każdego rodzaju sylwetki. Wie, jak łączyć ze sobą kolory i wzory, tak by kobiety czuły się w jej stylizacjach wyjątkowo. W kolejnym sezonie „Czas na zmianę” Karolina znów podejmie się zadania zmiany stylu nowych uczestniczek. Najpierw przejrzy szafę bohaterek, by wybrać z niej same perełki, które w połączeniu z kilkoma ciuchami zakupionymi na wspólnych zakupach stworzą nowe stylizacje. Dalszym ciągiem zmian będzie lekcja makijażu w wykonaniu Ani Galińskiej, która udowodni naszym bohaterkom, że wystarczy dosłownie 5 minut, by wyglądać i poczuć się lepiej. Dopełnieniem całości będzie spektakularna metamorfoza u fryzjera. Jaki będzie finalny efekt zmian? Czy bohaterki programu odnajdą się w nowej wersji samej siebie?

„Jestem z Polski” w piątki o godz. 22:25

Zapraszamy Was w dalszą podróż dookoła Świata. Naszymi przewodniczkami będą niezwykłe kobiety, które postanowiły opuścić Polskę i zamieszkać w najróżniejszych zakątkach globu. W każdym z odcinków poznamy inspirującą historię bohaterki oraz zobaczymy jak wygląda jej życie codzienne. Przeniesiemy się na słoneczną Maderę, gdzie wspólnie zanurkujemy w wielki błękit oceanu, odkryjemy wszechobecne piękno austriackich gór zimą, a także zobaczymy jak wygląda prowadzenie sklepu pełnego świeżych warzyw i owoców od lokalnych rolników w Irlandii Północnej. Gdzie jeszcze zaprowadzą nas ścieżki przetarte przez Polki?