Kobiety dla Kobiet - wyjątkowa akcja stacji TVN Style!

W TVN Style wspieramy widzki na każdym etapie życia. Ich los nigdy nie był nam obojętny. W ostatnich dniach walka o prawa kobiet i ich dobrostan, nabiera szczególnego znaczenia. 

TVN Style chce nie tylko inspirować, ale też działać i dawać realne wsparcie. Dzięki partnerstwu z YES Biżuteria, stacja przekaże 100 tysięcy złotych na działalność Centrum Praw Kobiet, które nie tylko pomaga, ale i edukuje kobiety w wielu ważnych obszarach. 

To nie wszystko! Specjalnie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet przygotowaliśmy dla naszych widzek kilka specjalnych mini audycji, które będą emitowane na antenie oraz w social mediach stacji. Prowadzące związane z TVN Style mówią w nich o sytuacji współczesnych kobiet. O prawie do decydowania, dyskryminacji płciowej, macierzyństwie i pracy, a także o tym, że czasem warto odpuścić i zadbać o swoje własne samopoczucie, opowiedzą: Dorota Wellman, Agata Młynarska, Marzena Rogalska, Maja Popielarska, Anna Nowak-Ibisz, Ewa Narkiewicz-Nejno, Agnieszka Winnicka, Magdalena Socha-Włodarska, Katarzyna Jaroszyńska, Anna Dec i Olga Legosz. 

“Myśląc o specjalnej akcji z okazji Dnia kobiet, nigdy nie wyobrażałyśmy sobie w jak trudnych czasach przyjdzie nam ją tworzyć. Tym bardziej, będąc całymi sercami z Kobietami Ukrainy, cieszymy się, że możemy wesprzeć organizację, która będzie w stanie także Im udzielić realnego wsparcia w naszym kraju. Tworzenie tych spotów było dla nas niezwykłym doświadczeniem, wspieranym przez wiele różnych działów w Grupa TVN Grupa Discovery. Możemy z dumą powiedzieć, że 100% Kobiet, które poprosiłyśmy o pomoc, w pełni zaangażowało się w nasze działania. Razem mamy moc! - mówi Monika Pieczyńska - Modrzejewska, Dyrektorka Programów Lifestylowych

„Akcja charytatywna z okazji Dnia Kobiet jest także szczególnie istotna z perspektywy komercyjnej. Marki coraz mocniej angażują się w działania CSR, chcą być aktywnymi uczestnikami życia społecznego i adwokatami ważnych idei. A my chcemy stwarzać naszym Partnerom możliwość komunikacji przy projektach odpowiedzialnych społecznie – jestem przekonana, że to pozwoli na wzmacnianie ich wizerunku, wiarygodności i przewagi konkurencyjnej – mówi Aleksandra Przeździecka, Dyrektorka ds. Strategii i Rozwoju w TVN Media.”

Partnerką komercyjną tej wyjątkowej akcji jest firma YES. 

"Żyjemy w świecie, w którym my kobiety bardzo często słyszymy, jak mamy się zachowywać i wyglądać, co mamy robić i myśleć, czego nam nie wypada i o co nie powinnyśmy walczyć.  W YES nie godzimy się na taką narrację i w marcu mówimy głośne NO! Mówimy NIE dla wszystkich absurdów, niesprawiedliwości i stereotypów, które nadal dotykają kobiet. Chcemy tworzyć świat, w którym jest miejsce dla kobiecej różnorodności, kobiecej siły i wrażliwości i dlatego z wielką przyjemnością zaangażowaliśmy się w akcję TVN Style, z której dochód jest przeznaczony na wsparcie dla Fundacji Centrum Praw Kobiet" - mówi Justyna Lach, dyrektorka marketingu YES Biżuteria.