BLISKIE SPOTKANIA Z DZIKĄ PRZYRODĄ TYLKO NA ANTENIE NAT GEO WILD!

W kwietniu Nat Geo Wild zabierze widzów w kolejną podróż do świata zwierząt i ludzi, którzy z nimi przebywają na co dzień. Zróżnicowana ramówka stacji przybliży nieznany dotąd świat, dzięki wyjątkowym premierom zaplanowanym przez stację już tej wiosny.

CZŁOWIEK I DZIKA PRZYRODA
Seria „Człowiek i dzika przyroda” prezentuje całkiem nowe spojrzenie na związek człowieka z naturą. Prowadzący program, doktor Sanjayan, znany naukowiec działający w organizacji Nature Conservancy będzie analizować zmieniające się relacje gatunku ludzkiego i dzikiej przyrody. W tym celu dotrze do serca amazońskiej dżungli, odwiedzi lasy deszczowe na Alasce i korkowe lasy w Portugalii.
Premiera 3 kwietnia, godz. 18:00

DZIKA INDONEZJA
Indonezja jest państwem wyspiarskim położonym na ponad 18 tysiącach wysp w Azji Południowo-Wschodniej. Wszystkie tworzą największy i najbardziej zróżnicowany archipelag na świecie. W programie „Dzika Indonezja” widzowie będą mieli okazję poznać fascynującą przyrodę tego regionu, zapierające dech w piersiach krajobrazy, rzadkie gatunki zwierząt i bogatą kulturę tego miejsca.
Premiera 12 kwietnia o godz. 18:00

NIEZWYKLI PRZYJACIELE ZE ŚWIATA ZWIERZĄT
Pod koniec kwietnia na antenę Nat Geo Wild zawita pięć nowych odcinków „Niezwykłych przyjaciół ze świata zwierząt”. Oznacza to pięć godzin podglądania przyjaznej zabawy nieprawdopodobnych duetów - psa spędzającego godziny na pływaniu ze swoim kumplem delfinem, człowieka, który rezygnuje z jedzenia drobiu po zaprzyjaźnieniu się z gęsią, domowego kota randkującego z sową płomykówką, pawiana, który wychowuje galago i wiele więcej! Ukazane w serii przyjaźnie rozgrzeją serca i sprawią, że na twarzy widzów zagości uśmiech.
Premiera: 30 kwietnia, godz. 18:00


Wszystkie programy emitowane na Nat Geo Wild przeznaczone są dla całej rodziny, osób kochających naturę oraz zwierzęta. Stacja przyciąga przed telewizory widzów ciekawych świata i kochających dziką przyrodę, a tym samym jakościowych konsumentów. W ubiegłym miesiącu Nat Geo Wild obejrzało ponad 6 mln widzów!
(Dane: NAM, Reach & Frequency, A4+, 01-28.02.2015)