MAJOWE HITY Z GWIAZDAMI W TV PULS!

Jak ugryźć 10 milionów 2” z Brucem Willisem, „Dwunastu odważnych” z Chrisem Hemsworthem, Nicolas Cage i John Cusack w thrillerze „Polowanie na łowcę” i wiele innych wspaniałych filmów! W maju, tylko w TV Puls!

Jak ugryźć 10 milionów 2”

Sequel kultowej komedii akcji z Brucem Willisem i Matthew Perry’m w rolach głównych! Tulipan i Oz tym razem stawią czoła węgierskiej mafii!

Fałszywa dokumentacja dentystyczna dostarczona przez Nicholasa "Oza" Oseransky'ego (Matthew Perry), pozwoliła Jimmy’emu "Tulipanowi" Tudeskiemu (Bruce Willis) przechytrzyć zarówno gangsterów, jak i policję i sfingować własną śmierć.  Rozpoczął nowe, spokojne życie w Meksyku u boku żony Jill (Amanda Pett), próbując swoich sił w roli  doskonałego gospodarza. Sielskie dni Jimmy’ego  spędzone na gotowaniu i sprzątaniu niespodziewanie psuje pojawienie się dawnego kumpla. . Nicholas błaga Jimmy’ego, żeby pomógł mu uratować żonę Cynthię (Natasha Henstridge), która została porwana. …  Co się stanie, gdy do akcji wkroczy Jimmy i debiutująca w półświatku Jill?

Premiera w czwartek 7 maja o 22:00

„Dwunastu odważnych”

Chris Hemsworth w mocnym kinie wojennym. Po raz pierwszy w telewizji ogólnodostępnej, tylko w TV Puls!

Po tragicznych wydarzeniach z 11 września 2001, Amerykanie ustalają, że za zamachy odpowiedzialni są talibowie.  Rozpoczyna się wojna z terroryzmem a jej pierwszym etapem  jest atak na rządzony przez talibów Afganistan.  Zostaje tam wysłany oddział specjalny pod wodzą kapitana Mitcha Nelsona (Chris Hemsworth). Na miejscu żołnierze muszą przezwyciężyć nieufność i barierę kulturową, połączyć siły z Sojuszem Północnym pod wodzą generała Dostuma (Navid Negahban) i pomóc mu w walce z bezwzględną Al-Kaidą.

Premiera w niedzielę 10 maja o 20:00 – po raz pierwszy w telewizji ogólnodostępnej!

„Polowanie na łowcę”

Thriller z gwiazdorską obsadą! W tytułowych rolach występują Nicolas Cage, John Cusack i Vanessa Hudgens.

Robert Hansen jest zapalonym myśliwym. Od lat oddaje się swojemu hobby z wielkim zaangażowaniem. Jednak w odróżnieniu od innych myśliwych, Robert nie poluje na zwierzęta. Na swoje ofiary wybiera młode ładne kobiety i wywozi je w lasy Alaski. Tym razem jednak następują nieprzewidziane komplikacje. Siedemnastoletnia Cindy, którą uprowadził, wymyka mu się z rąk. Jej sprzymierzeńcem okazuje się detektyw Jack Halcombe. Czy uda mu się złapać groźnego myśliwego?

Premiera we wtorek 12 maja o 20:00

„Zaginiona”

Thriller z  Amandą Seyfried w roli głównej!

Jill (Amanda Seyfried), po powrocie z nocnej zmiany, odkrywa, że jej siostra Molly (Emily Wickersham) została uprowadzona. Porywacz nie zostawia żadnych śladów, ale Jill jest pewna, że jej siostrę porwała ta sama osoba, która rok wcześniej uprowadziła też ją. Dziewczynie udało się wówczas cudem uciec. Policja jednak uznała, że porwanie było tylko wytworem wyobraźni cierpiącej z powodu utraty rodziców ofiary i zamknęła sprawę.

Premiera we wtorek 19 maja o 22:00

Ponadto – codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 16:00 do 20:00 TV Puls zaprasza na ulubione seriale: „Rodzinny interes” oraz „Lombard. Życie pod zastaw”.