Zmiany w ramówce TVN

W związku z wyjątkową sytuacją, w której wszyscy się znaleźliśmy kolosalne znaczenie ma rzetelna informacja na temat epidemii. Dlatego już od soboty, 14 marca poranny program TVN 24 "Wstajesz i wiesz" będzie można oglądać także na antenie TVN.  Natomiast od poniedziałku 16 marca przygotowane zostaną specjalne wydania „Faktów po południu”, które zapewnią widzom TVN dodatkowe informacje o szerzącej się w Polsce i na świecie epidemii koronawirusa. „Fakty po południu” będzie można oglądać o 16:00 oraz o 16:30 na antenie TVN. Natomiast po głównym wydaniu „Faktów” wyemitowany zostanie raport „Uwaga! koronawirus”, w którym głos zabiorą eksperci.

Już od poniedziałku, 16 marca „Fakty po południu” będzie można oglądać codziennie również na antenie TVN. Popołudniowe wydanie Faktów TVN24 to źródło najważniejszych informacji z kraju i ze świata. W związku z ostatnimi wydarzeniami zespół reporterów „Faktów po południu” skupi się przede wszystkim na dostarczaniu widzom bieżących i sprawdzonych informacji na temat wirusa COVID-19, zmian w codziennym funkcjonowaniu życia społecznego, decyzji władz i podejmowanych środków ostrożności oraz relacji z zagranicy.  

Zaraz po głównym wydaniu „Faktów” wyemitowany zostanie „Uwaga! koronawirus” - raport, w którym eksperci odpowiedzą na najważniejsze pytania o zdrowie, zdementują nieprawdziwe doniesienia i podpowiedzą jak najskuteczniej chronić się przed zakażeniem.

Emisja:

"Wstajesz i wiesz" - od 14 marca od 6:00 w TVN i TVN24

„Fakty po południu 16:00” oraz „Fakty po południu 16:30” – od 16 marca w TVN i TVN24

„Uwaga! koronawirus” – codziennie po głównym wydaniu „Faktów” od 16 marca na antenie TVN