WIOSNA W TVN

NOWOŚCI WIOSENNEJ RAMÓWKI TVN:

KOD GENETYCZNY
PONIEDZIAŁEK, 21:30, OD 2 MARCA

„Kod genetyczny” jest serialem obyczajowym z wątkiem kryminalnym, w którym tajemnicza śmierć stawia przeciwko sobie najbliższe osoby - ojca i syna. Ich historia to dramatyczny wybór pomiędzy lojalnością wobec rodziny, namiętnością a prawdą. To opowieść o sile więzów krwi, które w ekstremalnej sytuacji życiowej mogą okazać się największą słabością lub jedynym ratunkiem. Jak daleko można się posunąć, by stanąć w obronie tych, których kochamy?

MOTYW
WTOREK, 21:30, OD 3 MARCA

„Motyw” to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie – Luiza, „Czarna” oraz Maks. Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Kiedy w Gdańskiej restauracji dochodzi do strzelaniny, Luiza Porębska oraz jej mąż Marcin „Maks” Porębski zostają ranni. Podejrzenia niezwłocznie padają na pracującą w ich restauracji Annę Czarnecką. „Czarna” nie przyznaje się do winy. Sugeruje także, że w zdarzenie uwikłana jest jej szefowa.

PREMIEROWE ODCINKI ZNANYCH PROGRAMÓW I SERIALI:

CHYŁKA-KASACJA
SOBOTA, 20:00, OD 4 KWIETNIA

Chyłka powraca! W drugim sezonie serialu prawniczka oraz jej aplikant staną przed kolejnym zawodowym wyzwaniem. Tym razem ich zadaniem będzie obrona Piotra Langera juniora, oskarżonego o brutalne morderstwo.  Jak daleko posuną się prawnicy, by zwyciężyć na sali sądowej? W tej prawniczej batalii stawką będzie nie tylko wygrana w procesie.

AMERYKA EXPRESS
ŚRODA, 21:30, OD 4 MARCA

W wiosennym sezonie w roli prowadzącej zobaczymy Darię Ładochę, zwyciężczynię drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy”. Nikt jak ona nie zrozumie uczestników w chwilach ich zwątpienia, momentach triumfu i walce o wygraną. W wyścigu weźmie udział osiem niezwykłych par, które nigdy nie miałyby szansy spotkać się na co dzień. To będzie mieszanka wybuchowa! W programie zobaczymy: żonę Holywood, Iwonę Benjamin z mężem Reggiem, braci Grzegorza i Rafała Collinsów, Pawła Deląga z kompanem Dariuszem Lipką, Małgorzatę Heretyk z ukochanym Ernestem Musiałem, Patrycję Markowską z bratnią duszą, Żanetą Luberą, przyjaciółki Karolinę Pisarek i Martę Gajewską-Komorowską, Grażynę Wolszczak z synem Filipem Sikorą oraz kolegów Marcina „Różala” Różalskiego z Bartoszem Fabińskim. 

MASTERCHEF JUNIOR
NIEDZIELA, 20:00, OD 8 MARCA

Najlepsi młodzi kucharze w Polsce już po raz piąty staną w legendarnej kuchni MasterChefa! Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler sprawdzą ich wyczucie smaku, kulinarne umiejętności i kreatywność. Komu uda się trafić przez żołądek do serca jurorów i zdobyć tytuł MasterChefa Juniora?