WIOSNA 2018 W TVN: WIELKI POWRÓT UWIELBIANYCH PRZEZ WIDZÓW PROGRAMÓW I SERIALI

Wielkimi krokami zbliża się moment, na który czekali widzowie TVN. Powracają premierowe odcinki naszych największych hitów.

„DIAGNOZA”

Wtorkowe wieczory będą należeć do „Diagnozy” – serialu, który w poprzedniej ramówce przyciągnął przed telewizory ponad 2 miliony widzów i wzbudził duże zaangażowanie fanów w mediach społecznościowych. Jan Artman (Adam Woronowicz), wielki przegrany premierowej serii, szybko stanie na nogi. Czy jego urażona ambicja i zdeptane męskie ego  pozwolą Annie (Maja Ostaszewska) beztrosko cieszyć się odzyskanym życiem? Była partnerka stała się największym wrogiem Artmana. Do czego będzie gotów się posunąć, aby się na niej zemścić?

Na ekranie pojawią się także intrygujące postacie – Gustaw (Łukasz Simlat) oraz Oliwier (Jan Englert). Każdy z tych mężczyzn rzuci nowe światło na przeszłość oraz związek Leśniewskiej i Artmana.

Wiosenna „Diagnoza” to także nowa zagadka kryminalna. Dzięki Janowi, rybnicki szpital stanie się ośrodkiem badań nad nowym lekiem. Prestiżowy projekt, finansowany przez międzynarodowy koncern farmaceutyczny, to duże wyróżnienie dla placówki.

Niestety, tam gdzie w grę wchodzą olbrzymie pieniądze, nie wszyscy grają uczciwie…

PREMIERA: 20 LUTEGO, WTORKI O GODZ. 21:30

 

„DRUGA SZANSA”

Już pierwsze minuty nowego sezonu „Drugiej szansy” dostarczą widzom wielkich emocji oraz intrygującej zagadki. Jedno wydarzenie spowoduje, że Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) będzie musiała zmierzyć się z problemem, który choć dotyka wielu kobiet, to wciąż pozostaje tematem tabu. Czy główna bohaterka będzie gotowa, by samotnie stanąć do walki z tajemniczym przeciwnikiem? W wiosennych odcinkach jednego z najpopularniejszych seriali TVN pojawią się także nowe twarze. Kamila Baar-Kochańska, Karolina Gorczyca, Aleksandra Popławska, Agnieszka Żulewska, Marcin Bosak czy Jacek Poniedziałek to aktorzy, którzy dołączą do doskonale znanej już widzom obsady.

PREMIERA: 5 MARCA, PONIEDZIAŁKI O GODZ. 21:30

 

„AGENT – GWIAZDY”

W najnowszej edycji programu „Agent – Gwiazdy” widzowie zobaczą: Karolinę Ferenstein-Kraśko, Annę Lucińską, Ilonę Ostrowską, Annę „Whatannawears” Skurę, Maję Włoszczowską, Julię Wróblewską, Beniamina Andrzejewskiego, Ryszarda „Peja” Andrzejewskiego, Victora Borsuka, Tomasza Ciachorowskiego, Jana Kuronia, Michała Mikołajczaka, Macieja Myszkowskiego oraz Piotra Świerczewskiego.

Wśród nich jest jedna osoba, która będzie starała się pokrzyżować tę podróż – Agent. Wygra ten, kto dobrze wytypuje jego tożsamość. Im wcześniej to zrobi, tym większa będzie jego szansa na wygranie trzeciej edycji programu „Agent – Gwiazdy”. Uczestnikom towarzyszyć będzie Kinga Rusin, która w każdym z 12 odcinków przydzieli im rozmaite zadania. Będą one wymagały nie tylko dużej sprawności fizycznej, ale także sprytu i inteligencji.

Program rozpocznie się w miejskiej scenerii Hongkongu, a finał rozegra w sielskich krajobrazach Bali.

PREMIERA: 21 LUTEGO, ŚRODY O GODZ. 21:30

 

„MASTERCHEF JUNIOR”

Jeden z najlepszych programów kulinarnych wraca na antenę TVN! W tym sezonie świat smaków i potraw będzie należał do dzieci. Czternastu najbardziej utalentowanych małych kucharzy, wybranych przez jury w składzie Ania Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran, wiosną rozpocznie swoją przygodę z „Masterchefem Juniorem”. Z wielką radością ruszą do kolorowej i wypełnionej po brzegi spiżarni, aby wybrać z niej to, co najlepsze, a swoimi kulinarnymi pomysłami zachwycić jurorów.  Znakiem rozpoznawczym tego programu są nie tylko pyszne potrawy, ale także doskonała dawka humoru oraz liczne niespodzianki. Wizyta Huberta Urbańskiego będzie jedną z nich.

Co połączy „MasterChefa Juniora” i „Milionerów”? Na planie pojawi się również Tomasz Leśniak, kucharz reprezentacji Polski oraz Łukasz Konik, szef kuchni molekularnej. Zanim jednak program ruszy pełną parą, na widzów czeka wielka niespodzianka. W specjalnym odcinku „,MasterChef – najlepsi z najlepszych” wystąpią uczestnicy poprzednich edycji „MasterChefa Juniora” oraz VI edycji „MasterChefa”.

PREMIERA: 4 MARCA, NIEDZIELE O 20:00

 

„MILIONERZY”

Dwanaście pytań z różnych dziedzin, trzy koła ratunkowe oraz dwa progi gwarantowane – brzmi znajomo? Teleturniej „Milionerzy” ponownie dostarczy widzom sporej dawki adrenaliny w wiosenne wieczory! O wielkie pieniądze może grać każdy. Do tej pory niełatwą walkę o główną wygraną stoczyli studenci, prawnicy, artyści, stomatolog, a także mistrzyni świata w wioślarstwie. Widzowie obejrzeli 113 odcinków, usłyszeli 1266 pytań oraz śledzili zmagania 174 uczestników, spośród których zaledwie kilku usłyszało pytanie warte milion złotych. Kto zasiądzie w fotelu naprzeciwko Huberta Urbańskiego tej wiosny? Na pewno nie zabraknie interesujących osobowości. Tradycyjnie w studiu „Milionerów” pojawią się również gwiazdy. W specjalnych walentynkowych odcinkach, które zostaną wyemitowane 13 oraz 14 lutego, zobaczymy m.in. aktorów z nowego filmu „Podatek od miłości”.

Jak poradzą sobie z niełatwymi pytaniami prowadzącego?

PREMIERA: 13 LUTEGO, PON.-CZW. O 20:55

 

„NA WSPÓLNEJ”

To wyjątkowy rok dla „Na Wspólnej”! Już od 15 lat serial gości na antenie TVN. Teraz los ponownie wystawi na próbę ulubionych bohaterów. Romans Marka okaże się dramatyczny w skutkach, Michał – w trosce o rodzinę – zdecyduje się ją opuścić, zaś Iza w walce o swój klub nie cofnie się przed niczym. Co więcej, do obsady wraca uwielbiany przez widzów Darek Żbik, czyli Michał Mikołajczak!

EMISJA: PON.-CZW. O 20:15

 

„KUCHENNE REWOLUCJE”

Niezastąpiona Magda Gessler wyrusza w Polskę po raz 17., aby pomóc właścicielom restauracji rozwiązać ich problemy. Jedna z najsłynniejszych restauratorek w Polsce doskonale wie, jak wymagającym zadaniem jest prowadzenie własnego biznesu i co zrobić, aby odnieść sukces. Każdy odcinek jest inny, bo różne są miejsca, bohaterowie, ich historie, problemy oraz okoliczności. Kto w tym sezonie odważy się zaprosić Magdę Gessler do swojej kuchni? Jakich zmian trzeba będzie dokonać, o czym szczerze porozmawiać, jaką krytykę przyjąć, aby otrzymać znak jakości Magdy Gessler?

PREMIERA: 22 LUTEGO, CZWARTKI O 21:30

 

Ciekawymi potrawami i przygodami zaskoczą uczestnicy „Ugotowanych”. Z nowymi odcinkami swoich programów powrócą też „Kuba Wojewódzki”, Dominika Kulczyk („Efekt Domina"), Ewa Drzyzga („36,6°C") i Olivier Janiak („Co za tydzień"). Wiosną jak zwykle budzić widzów będą prowadzący „Dzień Dobry TVN", informować reporterzy „Faktów", szokować, wzruszać i ostrzegać dziennikarze   „Uwagi!" i „Superwizjera".

TVN to także propozycje paradokumentów. Po zimowej przerwie widzowie znów będą mogli śledzić losy bohaterów „Szkoły”„19+”, „Szpitala" oraz poznają „Ukrytą prawdę".

WIĘCEJ O NOWOŚCIACH w TVN >>>