WIOSNA 2018 W TVN: „HIPNOZA” I „IRON MAJDAN” – ZASKAKUJĄCE NOWOŚCI

Na wiosnę naszym hasłem pozostają słowa „Chcemy więcej”. Tym razem nie odnoszą się one jednak do kolejnych 20 lat, ale do widzów.

"Zależy nam na tym, aby TVN łączył ludzi – rodziny, znajomych, przyjaciół i sąsiadów. Chcemy dostarczać Państwu fantastycznej rozrywki i sprawiać, że czas spędzony w gronie najbliższych będzie wyjątkowy. Wierzę, że telewizja to miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie. Bo telewizja to emocje, a emocje łączą ludzi w każdym wieku." - Edward Miszczak, Dyrektor Programowy Grupy TVN.

W tym sezonie nie zwalniamy tempa. Oprócz kontynuacji uwielbianych przez widzów programów i seriali przygotowaliśmy dwie wyjątkowe i zaskakujące nowości: „Hipnoza” i „Iron Majdan”.

„HIPNOZA”


Po raz pierwszy w historii polskiej telewizji show z wykorzystaniem hipnozy. Program, który poprowadzi Filip Chajzer, to idealna rozrywka dla całej rodziny. Każdy odcinek będzie nieprzewidywalny, bo wszyscy uczestnicy zostaną wprowadzeni w stan hipnozy. Proste czynności nabiorą  zupełnie innego znaczenia i sprawią, że w sobotę o godzinie 20:00 uśmiech nie będzie nikomu schodził z twarzy.

„Jesteś przekonany, że…” – tymi słowami Artur Makieła, certyfikowany hipnotyzer należący do British Association of Hypnotherapy, rozpocznie jedyną w swoim rodzaju zabawę z dużą dawką humoru i śmiechu. Pięcioosobowa drużyna będzie rywalizować o nagrodę pieniężną, wykonując określone, pozornie proste zadania. Ich realizację pokrzyżuje jednak hipnoza. Jak bowiem skupić się na zadaniu, kiedy jedna z uczestniczek jest przekonana o głębokiej miłości do prowadzącego, który za moment poprosi ją o rękę? Co zrobi mężczyzna, który uwierzy, że jest światowej klasy śpiewakiem? W programie pojawi się także uczestnik pewny tego, że jest Patrickiem Swayze i znalazł swoją Demi Moore…

Premiera w sobotę 3 marca, o godz. 20:00.

 

„IRON MAJDAN”

Kolejna nowość w TVN tej wiosny to show z udziałem najgorętszej pary w polskim show-biznesie. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wyruszą w niezwykłą podróż dookoła świata. Będzie to najbardziej nieprzewidywalne, niesamowite oraz niezapomniane doświadczenie w ich życiu. Na mapie podróżniczej Małgosi i Radka Majdanów znalazło się dziesięć najlepszych i najciekawszych destynacji. Reguły są bardzo proste – cel podróży poznają w ostatniej chwili, a zadania do wykonania dopiero po przybyciu na miejsce. Od tego momentu nie ma już odwrotu. Zdani sami na siebie będą musieli odnaleźć się w nowej sytuacji. Każde wyzwanie to test na determinację, wytrzymałość, cierpliwość, odwagę, spryt oraz wzajemne zaufanie. Gala wrestlingu w Las Vegas, ucieczka z bezludnej wyspy, walka z ogniem to tylko niektóre z szalonych wyzwań, których podjęli się „Iron Majdan”. Czy uda im się zrealizować wszystkie zadania? Czy przezwyciężą strach i przekroczą swoje granice? Jak wiele dla siebie zrobią i czy rzeczywiście łączy ich „żelazne” uczucie?

Premiera w poniedziałek 5 marca, o godz. 22:30.

Wiosna w TVN to także powrót ulubionych przez widzów seriali („Diagnoza” i „Druga szansa”) oraz programów (m.in. „Agent-Gwiazdy” i „MasterChef Junior”).

WIĘCEJ O KONTYNUACJACH w TVN >>>