Wiosenna ramówka TVN startuje w lutym!

Wiosenna ramówka rusza już 11 lutego! Od tego dnia będziecie mogli śledzić pierwsze odcinki nowych serii "Rozmów w toku" i "Ukrytej prawdy", a także zupełnie nowych pozycji: już w lutym startuje serial "Kocham Enter" i "Szpital".

W ostatnią sobotę miesiąca, czyli 23 lutego, rusza nowa edycja programu "X Factor" (w każdą sobotę o godz. 20.00). W niedziele natomiast ponownie będziecie mogli śledzić kulinarne pojedynki w "Ugotowanych" (w każdą niedzielę o godz. 18.00). Równie ciekawie zapowiada się niedzielny wieczór, podczas którego zobaczymy: "Surowych rodziców" o godz. 20.00, ukochany serial widzów TVN - "Przepis na życie" o godz. 21.00 oraz nowy program o kulisach showbiznesu, który poprowadzi Agnieszka Szulim - "Na językach" o godz. 22.00 (rusza 3 lutego!).

"Lekarze" wracają od 25 lutego, dzień i godzina emisji nie zmieniają się - poniedziałki o 21.30. Po "Lekarzach" - jak dotychczas - "Perfekcyjna pani domu" zdradzi sztuczki, jak utrzymać idealny ład i porządek w domu. We wtorek 26 lutego na antenę wraca "Prawo Agaty" (godz. 21.30), "Kuba Wojewódzki" (godz. 22.30), a już w czwartek 28 lutego Magda Gessler przeprowadzi kolejne "Kuchenne rewolucje" (godz. 21.30)!

Nowa edycja "Top Model. Zostań modelką" pojawi się na antenie w środę 6 marca o godz. 21.30.