10 powodów na 10 lat "Na Wspólnej"!

Z okazji 10. urodzin "Na Wspólnej" przedstawiamy 10 powodów, dla których warto oglądać ten serial.

1. Bo to właśnie „Na Wspólnej” mieści się najlepszy adres w telewizji!

2. Bo „Na Wspólnej” znajdziesz całą plejadę pięknych i uzdolnionych aktorek  oraz liczną reprezentację przystojnych i błyskotliwych aktorów!

3. Bo specjalnością scenarzystów „Na Wspólnej” są emocjonujące zwroty akcji, wzruszające happy endy, śmieszne sytuacje i pouczające historie inspirowane prawdziwym życiem!

4. Bo „Na Wspólnej” to odważne i kontrowersyjne wątki, które stały się przyczynkiem do wielu dyskusji społecznych!

5. Bo „Na Wspólnej” to wielopokoleniowość bohaterów – dzięki której, zarówno młodszy, jak i starszy widz znajdzie coś dla siebie!

6. Bo twórcami „Na Wspólnej” są laureaci nagród FPFF w Gdyni (m.in. „Obława”) oraz twórcy wielu uznanych filmów fabularnych (m.in. „Lista Schindlera”, „Jasminum”)!

7. Bo z „Na Wspólnej” wiążą się niezmiennie emocjonujące pytania: Kiedy nastąpi koniec dramatów w życiu Marty? Czy Ewa znajdzie w końcu szczęście u boku jakiegoś mężczyzny? Co dalej z krewkim i przystojnym Borysem? Czy kochliwy Igor wreszcie się ustatkuje?

8. Bo tylko w „Na Wspólnej” znajdziesz instrukcję wychowania męża tak, żeby chodził jak wskazówka w zegarku – oczywiście w wykonaniu Marii „Żabci” Zięby (Bożeny Dykiel)!

9. Bo… najważniejsze wydarzenia i rewolucje w życiu bohaterów „Na Wspólnej” dopiero przed nami!

 

I wreszcie po 10! 27 stycznia 2013 roku minęło 10 lat odkąd serial „Na Wspólnej” zagościł na antenie TVN i zdobył serca widzów! Taki jubileusz zobowiązuje i sprzyja wspomnieniom i podziękowaniom, których będziecie Państwo świadkami w dzisiejszym odcinku serialu!

Niespodziankę dla fanów „Na Wspólnej” przygotowała również platforma TVN Player. Dzięki niej, już od dziś, widzowie zobaczą w internecie, na swoich komórkach czy tabletach, prapremierowe odcinki serialu!

 

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE 10 LAT Z „NA WSPÓLNEJ”!