TVN - „UKRYTA PRAWDA” PO RAZ 500!

Już 1 września o godzinie 17:00 w TVN widzowie będą mogli obejrzeć 500 odcinek „Ukrytej prawdy”, która powraca w nowym sezonie z paletą barwnych i różnorodnych historii. Każda z nich – mocna i emocjonująca - odkryje sekret, który miał nigdy nie ujrzeć światła dziennego i na zawsze schować się w zaciszu codzienności bohaterów. Serial od pierwszego dnia emisji czyli 13 lutego 2012 roku cieszy się niesłabnącą sympatią widzów.

W jesiennej ramówce „Ukrytą prawdę” można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00. Każdy odcinek poprzedniej edycji oglądało średnio 1,4 mln widzów. Stanowili oni 14,07% wszystkich oglądających w tym czasie telewizję. W grupie komercyjnej udział serialu sięgał 17,20%.

- „Powodem tej popularności z pewnością jest format, w którym widz do ostatniego momentu trzymany jest w napięciu i zastanawia się, jakie fakty ujrzą światło dzienne, i jak zmienią życie naszego bohatera. W „Ukrytej prawdzie” ludzie odnajdują historie, które przydarzyły się albo im samym, albo najbliższym. Miłość, zazdrość, kłopoty w pracy, śmierć bliskiej osoby, problemy z dorastającymi dziećmi – to tematy bliskie każdej rodzinie. Często inspiracją do kolejnych epizodów są prawdziwe historie, którymi dzielą się z nami sami widzowie. Nie boimy się poruszania tematów trudnych i kontrowersyjnych - takich, o których niezręcznie powiedzieć nawet bliskiej osobie. Emisja 500. premierowego odcinka to dla nas ogromny sukces i powód do dumy. To dowód na to, że widzowie chętnie wybierają nasz program, bo mają do nas zaufanie. Wierzą, że jesteśmy blisko ich problemów, a nasi bohaterowie niejednokrotnie  inspirują ich do podjęcia ważnych życiowych decyzji – mówi producent Aneta Kot.

W 500. odcinku widzowie poznają historię młodej dziewczyny – Oli. Czternastolatki która mieszka wraz z rodzicami – Martyną i Bartkiem oraz siostrą Julią, u której zdiagnozowano ostrą białaczkę. Martyna zrezygnowała z pracy zawodowej, by opiekować się córką. Kobieta przekonuje Olę, żeby oddała siostrze szpik. Dziewczynka nie chce się na to zgodzić. Boi się bólu, powikłań, poza tym jest nieszczęśliwa, czuje, że cały świat kreci się wokół jej starszej siostry. Martyna jest wściekła. Uważa Olę za egoistkę. Nie może zrozumieć, czemu jej młodsza córka utrudnia życie całej rodzinie, podczas gdy Julia od lat walczy z chorobą. Czy Ola w końcu zdecyduje się zostać dawca szpiku i pomóc siostrze? A może ukrywa coś co nie pozwala jej spełnić oczekiwań matki wobec starszej siostry, a w głębi serca chciałby jej pomóc?

„UKRYTA PRAWDA” emisje od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w TVN już od 1 września.