TVN - KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA JUŻ OD 6-TEGO WRZEŚNIA

KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA

Indie - Najmniejsza kobieta świata!

Bohaterka pierwszego odcinka siódmej serii „Kobiety Na krańcu Świata” to prawdziwa rekordzistka. Mieszkająca w Nagpur w Indiach Jyoti Amge ma 21 lat i… niespełna 63 cm wzrostu. Jest najmniejszą kobietą na świecie!

Wzrost dziewczyny niemal nie zmienił się od urodzenia. Jej rodzice szukali pomocy w wielu miejscach, ale bezskutecznie. Zdaniem hinduskich lekarzy Jyoti cierpi na niedobór wydzielania hormonu wzrostu przez przysadkę mózgową oraz achondroplazję. Jest to choroba genetyczna, której towarzyszą zaburzenia w budowie i rozwoju kości oraz karłowatość. Kości Jyoti są słabe i łatwo je uszkodzić, niektóre są trwale złamane.

Urocza zawsze uśmiechnięta Jyoti pokaże Martynie jak wygląda codzienność z jej perspektywy. Opowie, jak pokonuje przeszkody i spełnia  marzenia. Jej celem jest kariera w Hollywood! Ma już za sobą kilka występów telewizyjnych i ról filmowych. Zagrała między innymi w „American Horror Story” u boku  Jessiki Lang. Teraz podbije serca polskiej widowni.

Pierwszy odcinek „Kobiety na krańcu świata” już 6-tego września o godz. 11.00 w TVN!

Ostatni sezon „Kobiety na krańcu świata” cieszył się dużą popularnością widzów. W niedzielne przedpołudnia przed ekranami śledząc wędrówki Martyny Wojciechowskiej zasiadało ponad 1,1 mln widzów.

Program zapewnił TVN największy udział w rynku w najpopularniejszych grupach celowych.
 

 

Emisje „Kobiety na krańcu świata” w TVN w każdą niedzielę o godz. 11:00.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Martyną Wojciechowską o nowym sezonie programu: