TVN – START WIOSENNEJ RAMÓWKI 2017 JUŻ W LUTYM!

TVN drugi rok z rzędu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom reklamodawców i rozpoczyna emisje wiosennych programów już w lutym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokowania i sponsoringu wokół najbardziej atrakcyjnego na rynku kontentu programowego.

Od 13 lutego TVN pojawią się na antenie największe hity programowe stacji.

Od 15 lutego startuje największa produkcja TVN - „Belle Epoque”, serial kryminalny osadzony na przełomie XIX i XX wieku. W produkcji zagrają m.in. Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Weronika Rosatti czy Olaf Lubaszenko. Serial jest olbrzymim wyzwaniem produkcyjnym. Zapewniając najwyższą jakość produkcji dla serialu przygotowano realistyczne scenografie, 150 kostiumów dla aktorów i wykorzystano ponad 1500 statystów.

W lutym na antenę wrócą także po kilku latach „Milionerzy”, z Hubertem Urbańskim w roli prowadzącego. Zobaczymy również trzeci sezon „Drugiej szansy”, drugą edycję programu „Agent – Gwiazdy”, w którym uczestnicy zmagać się będą w cudownych krajobrazach Argentyny, drugi sezon „Masterchefa Juniora” oraz inne pozycje programowe.

Programy z pasma popołudniowego wystartują już 6 lutego, a wśród nich „Szkoła”, „Szpital” czy „Ukryta prawda”.

Mamy nadzieję, że wiosenne przyśpieszenie w TVN pozwoli Państwu na efektywną komunikację Państwa brandu w najbardziej atrakcyjnym otoczeniu programowym.

Zapytania o ofertę lokowania i sponsoringu prosimy kierować do naszego działu handlowego.

Zapraszamy do współpracy.

Szczegóły wiosennej ramówki TVN wkrótce!