TVN - SŁOŃCE, LUKSUS I ŻYCIE WŚRÓD GWIAZD, CZYLI "ŻONY HOLLYWOOD"!

Program rozrywkowy

Emisja: środa, godzina 22.30

www.zonyhollywood.tvn.pl

Podglądanie codzienności tych kobiet wywołuje u widzów nie tylko duże emocje, ale też liczne kontrowersje. Słońce, luksus, wielkie pieniądze, ekstrawagancja, życie wśród gwiazd, piękno i wieczna młodość, a w tle słynny napis Hollywood. To jest właśnie ich rzeczywistość. W drugim sezonie pojawią się trzy nowe „Żony”: bizneswoman i założycielka imperium w branży alkoholowej, ceniona architekt wnętrz oraz treserka i stylistka pupili gwiazd. Panie dołączą do kilku bohaterek znanych z poprzedniej edycji.

W drugim sezonie obok Kingi Korty, Evy Haliny Rich oraz Heleny Deeds pojawią się trzy nowe kobiety sukcesu: Iwona Burnat, Helena Kolodziey oraz Małgosia Migdał. Ich luksusowa codzienność w Los Angeles z pewnością wzbudzi ciekawość widzów. Każda z nich to znana postać nie tylko w Kalifornii, ale w całych Stanach Zjednoczonych, a ich losy świetnie nadają się na scenariusze filmowe.

Iwona Burnat, córka emigrantów, urodziła się w Chicago, ale rodzice z uporem  zaszczepiali w niej miłość do ojczyzny i polską tradycję.  Dziś jest właścicielką dwóch firm, które świadczą usługi dla psów zamożnych właścicieli. To ona dba o kreacje i wygląd czworonożnych pupili gwiazd Hollywood. A jej dwie sławne pociechy Toby i Pucci, ulubieńcy celebrytów i stali bywalcy czerwonych dywanów, są najlepszą reklamą jej biznesu. Iwona, wraz ze swoim partnerem, znanym hinduskim wokalistą Reggiem Benjaminem, tworzą niezwykle barwną parę w przemyśle rozrywkowym w Mieście Aniołów.

Helena Kolodziey to charyzmatyczna bizneswoman, założycielka światowej firmy działającej w branży alkoholowej. Fanami Krol Vodki  są Justin Timberlake, Brad Pitt, Tori Spelling czy Kim Kardashian. Ogromna rezydencja Heleny została kupiona od światowej sławy koszykarza, Michaela Jordana i znajduje się w najdroższej dzielnicy Los Angeles. Jej sąsiadami są m.in. Britney Spears czy George Clooney.

Ostatnią nową bohaterką "Żon Hollywood” jest Małgosia Migdał. To prawdziwa kobieta sukcesu i wielu talentów. Uznana projektantka wnętrz realizuje zlecenia dla bogatych i znanych klientów w Stanach Zjednoczonych. Ciągle rozwija swój biznes i myśli o nowych wyzwaniach. Jest szczęśliwą mamą i od 20 lat w związku z tym samym mężczyzną – Jurkiem.

A co słychać  u dobrze znanych już widzom pań? Uwielbiająca luksus Kinga Korta, z  kochającym mężem Chetem mają poważne plany związane z… powiększeniem rodziny. Helena Deeds pokaże swoje budzące podziw inwestycje oraz nową pasję, o której do tej pory nie wspominała w programie. Z kolei Eva Halina Rich i jej rodzina spróbują kowbojskiego życia.