TVN - DUŻE ZMIANY W NOWEJ EDYCJI "KTO POŚLUBI MOJEGO SYNA?"

PROGRAM ROZRYWKOWY

Prowadząca: Agnieszka Jastrzębska

Emisja: ŚRODA, 21:30

OD 2 WRZEŚNIA

www.ktoposlubi.tvn.pl

Po sukcesie pierwszej edycji „Kto poślubi mojego syna?” program powraca na antenę TVN. Po raz kolejny stanie się ratunkiem dla zagubionych w meandrach dorosłości singli. Ich matki chcą za wszelką cenę pomóc im znaleźć drugą połówkę. Kto tym razem odważy się wręczyć pierścionek nowopoznanej osobie i tym samym rozpocząć samodzielne życie bez kontroli ukochanej rodzicielki?

Bohaterowie, których widzowie poznają we wrześniu, według ich matek są ideałami. Piękni, zaradni, inteligentni, wysportowani. Mają tylko jedną wadę – do tej pory nie znaleźli jeszcze ukochanej osoby. Ten program ma to zmienić. Każdy z uczestników show stawia na miłość. Ich matki – zapewne podejdą do sprawy bardziej praktycznie…

Perfekcyjna osoba musi być piękna, pracowita, zaradna, oddana oraz uczciwa. I matki nie ustaną w poszukiwaniach, póki nie znajdą kogoś takiego. Wszak szukają nie tylko partnera na całe życie, ale też idealnego następcy. A ten musi spełniać dużo więcej warunków niż te, które są przypisane tylko dla małżonka.

W nowej edycji show duże zmiany. Ekipa podróżuje po Polsce, ponieważ każda para pochodzi z innego miasta – Brodnicy, Bielska Podlaskiego, Bydgoszczy, oraz Krakowa. Agnieszka Jastrzebska jest z nimi cały czas. Przepytuje, pociesza, wspiera, ale też podsyca atmosferę m.in. dostarczając matkom tajemnicze koperty…Tam ukryte są prawdziwe informacje o kandydatach, których matki do tej porty nie poznały, a które oni woleliby ukryć. Każdy odcinek reality „Kto poślubi mojego syna?” to porcja prawdziwych emocji, które w nowym sezonie eksplodują już na samym początku. Bowiem kandydatki na żony bardzo szybko zakochają się w swoich wybrankach. Zapoczątkuje to lawinę sytuacji, nad którymi ciężko będzie zapanować bohaterom. Ale czy z sercem można walczyć?