„LEGO Masters 4”: wyścig po zwycięstwo pod okiem Eryka Goczała

Czwarta edycja programu LEGO Masters sprawia, że widzowie nie mogą się nudzić! W trzecim odcinku uczestnicy staną przed wyjątkowym wyzwaniem – czeka ich prawdziwy wyścig! Ich zmagania oceni gość specjalny. Studio odwiedzi gwiazda motorsportu Eryk Goczał. Trzeci odcinek LEGO Masters 4 już w sobotę o 17:30.

W pierwszej konkurencji trzeciego odcinka uczestnicy staną przed wyzwaniem zagospodarowania na nowo nieco zapomnianych przedmiotów – w swoich projektach tchną w nie drugie życie za pomocą klocków. Kreatywność drużyn sprawi, że maszyna do szycia, globus, kołowrotek, stare radio czy zegar zyskają zupełnie nowy charakter i funkcje. Aby historie zbudowane wokół obiektów były spójne, uczestnicy będą musieli umiejętnie połączyć przeszłość z teraźniejszością.

To jednak nie koniec emocji – druga konkurencja przeniesie nas bowiem w świat szybkich aut i mocnych wrażeń! Po raz pierwszy w sezonie uczestnicy połączą siły i będą budować w kilkuosobowych zespołach. Drużyny zmierzą się z zadaniem zbudowania jeżdżącego bolidu, w którym później odbędą prawdziwy wyścig. W świat motoryzacji uczestników wprowadzi wyjątkowy gość. Studio odwiedzi Eryk Goczał – najmłodszy w historii zwycięzca rajdu Dakar i driftingowy mistrz Polski!

Trzeci odcinek LEGO Masters 4 pojawi się na antenie TVN oraz w Playerze już w sobotę 4 listopada o 17:30. Do zobaczenia!