Czworonożni goście w LEGO Masters 4!

LEGO Masters 4 wystartowało! W drugim odcinku studio programu zamieni się w park, a uczestnicy przekonają się, czy pies naprawdę jest najlepszym przyjacielem człowieka. Nadejdzie również czas eliminacji – po dwóch konkurencjach jedna z sześciu par pożegna się z programem. Drugi odcinek LEGO Masters już w sobotę 28 października o 17:30.

W drugim odcinku czwartej edycji LEGO Masters w studiu programu pojawią się wyjątkowi, czworonożni goście. Bohaterami pierwszego zadania będzie sześć różnych psów. Każda para stanie przed wyzwaniem skonstruowania z klocków modelu jednego z nich. Psia podobizna będzie musiała jak najwierniej oddać wygląd i temperament reprezentowanej rasy. Kto poradzi sobie z tym zadaniem najlepiej?

W drugiej konkurencji odcinka na próbę wystawiona zostanie wyobraźnia uczestników. Każda z par będzie musiała za pomocą swojej budowli opowiedzieć historię osadzoną w wylosowanych przez siebie realiach. Dzięki spektakularnym projektom z klocków przeniesiemy się więc na kwietną łąkę, pustynię, a nawet obcą planetę.