Bartosz Sasiński i Piotr Dryś zwycięzcami LEGO Masters 4!

Czwarta edycja LEGO Masters dobiegła końca. W finałowej rywalizacji udział wzięły trzy najlepsze duety budowniczych, które walczyły o 100 tysięcy złotych, zestaw klocków oraz tytuł mistrzowski. Najlepsi okazali się przyjaciele Bartosz Sasiński i Piotr Dryś!

W finale LEGO Masters 4 zmierzyły się trzy najlepsze pary tej edycji: Bartek i Piotrek, Martyna i Marcin oraz Grzegorz i Michał. Temat finałowej konkurencji był otwarty – uczestników ograniczała więc tylko ich wyobraźnia oraz limit czasu na budowanie - 24 godziny. Werdyktem jurorów autorami najbardziej spektakularnej konstrukcji okazali się Bartek i Piotr – ich ratujący zwierzęta robot podbił serca jury i zapewnił im wygraną. Oprócz tytułu mistrzowskiego, panowie zdobyli 100 tysięcy złotych oraz zestawy klocków.

Bartek i Piotr są przyjaciółmi – poznali się dzięki swoim żonom, które są koleżankami w pracy. Początkiem znajomości był wspólny wieczór z grami planszowymi. Szybko okazało się, że panowie dzielą pasję do klocków LEGO. W programie okazali się zgranym i skutecznie działającym duetem, który niejednokrotnie zaskoczył jury swoją kreatywnością.