DISNEY CHANNEL - ZWROTY AKCJI, POŻEGNANIA, A TAKŻE SZANSA NA NOWE PRZYJAŹNIE

Jakościowa oferta programowa sprawia, że Disney Channel to kanał z najwyższym indeksem dopasowania, do poszukiwanych przez reklamodawców grup dziewczynek w wieku 7 – 12 lat (AFF = 202). W czerwcu i lipcu stacja zaprasza swoich widzów na kolejne nowości programowe, które z pewnością przypadną do gustu dziewczęcej widowni.

 

SOY LUNA – premierowe odcinki od poniedziałku do czwartku o 18:00

 

W maju na antenie Disney Channel zagościł absolutny hit wśród seriali – nowa, muzyczna produkcja „Soy Luna”. Serial przedstawia historię pełnej energii 16-letniej Luny, która większość czasu spędza jeżdżąc na wrotkach wzdłuż wybrzeża w jej ukochanym mieście - Cancun. Niestety, jej rodzice dostają propozycję pracy w innym kraju, której nie mogą odrzucić. Po przeprowadzce do Buenos Aires, Luna musi przyzwyczaić się do innego życia, odnaleźć się w obcym środowisku oraz w szkole pełnej luksusu i elit, nawiązać nowe znajomości. Ale zanim to wszystko, Luna postanawia zwiedzać miasto na wrotkach i dzięki nim trafia na wrotkowisko, które otwiera przed nią zupełnie nowy świat.  Pasja Luny do wrotek i tańca na nowo rozkwitnie, bohaterka zdobędzie też przyjaciół, pierwszy raz zakocha się i pozna swoją prawdziwą tożsamość.

 

Poprzedniczka Luny - „Violetta” - podbiła serca milionów fanów. „Soy Luna” powtarza jej sukces i osiąga świetne wyniki. Pierwszy odcinek „Soy Luny” uzyskał wysoki udział w grupie dziewczynek 7-15 lat (8,5% SHR), a cztery premierowe odcinki obejrzało niemal 300k widzów!

 

OBÓZ KIKIWAKA – odcinek pilotażowy, 10 czerwca o 17:30

 

Dla fanów serialu „Jessie”, kanał Disney Channel przygotował niesamowitą podróż na „Obóz Kikiwaka”. Już 10 czerwca znani i lubiani bohaterowie: Emma, Ravi i Zuri opuszczą niesamowity Nowy York i wyruszą na wakacyjny obóz, gdzie czekają na nich nowe przygody, ciekawe znajomości oraz niezwykłe perypetie miłosne. „Obóz Kikiwaka” to wyjątkowa pozycja serialowa dla wszystkich miłośników wakacyjnych wyzwań.

 

BACKSTAGE premiera w poniedziałek, 25 lipca o 19:00

 

W lipcu na antenie Disney Channel pojawi się wyjątkowa nowość – serial „Backstage”. Seria opowiada historię niezwykle utalentowanych nastolatków, którzy wspólnie przeżywają wzloty i upadki, w jednej z najbardziej prestiżowych szkół dla artystów. Bohaterowie nawiązują nowe przyjaźnie, osiągają życiowe sukcesy, codziennie mierząc się z bezlitosną konkurencją. „Backstage” to opowieść o tym, jak rodzą się wielcy artyści, którzy na co dzień chcą żyć jak zwyczajni nastolatkowe.

 

DANE: NAM, Q1 2016, AFF vs. A 4-12, Adex; 16-19 V 2016, SHR%, COV, Programmes